آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور به صورت رایگان – سامانه پيامک فراز

 

تصور اکثر افراد برای اینکه بتوانند پیامک های تبلیغاتی ارسال کنند این است که اول باید بانک شماره موبایل را به صورت جداگانه تهیه کنند و بعد برای ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس استفاده کنند.

یکی از قابلیت های سامانه پیامک، همان بانک شماره موبایل است که توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پیامکی ارائه می‌شود و این بانک شماره موبایل تفکیک شده در اختیار کاربران سامانه برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و ارسال پیام صوتی قرار می‌گیرد.

زمانی که قصد تهیه سامانه پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات پیامکی سوال کنید که آیا بانک شماره موبایل های تفکیک شده را به صورت رایگان در اخیتار شما قرار می‌دهد یا خیر ؟ ما در منطقه ادمین برای تمامی کاربرانمان بانک شماره موبایل تفکیک شده را قرار می‌دهیم تا کاربران منطقه ادمین بتوانند به صورت هدفمند پیامک ارسال کنند.

 

بانک شماره موبایل تفکیک شده چگونه است؟

طبقه بندی شدن بانک شماره موبایل‌ها به شیوه‌های گوناگون صورت می‌گیرد. ما در منطقه ادمین شماره موبایل‌ها را به دسته‌‌های مختلف طبقه بندی می‌کنیم که اصلی ترین روش های طبقه بندی بانک شماره موبایل به صورت زیر است:

  • بانک شماره موبایل به تفکیک شهر و استان
  • بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت
  • بانک شماره موبایل به تفکیک کدپستی و منطقه
  • بانک شماره موبایل به تفکیک محله ( برای تهران)
  • بانک شماره موبایل به تفکیک مشاغل و اصناف
  • بانک شماره موبایل به تفکیک پیش شماره و کد

 

 

زمانی که یک سامانه پیامک معتبر را خریداری می‌کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک ارسال نمایید. دقت داشته باشید که در منطقه ادمین شما برای استفاده از بانک شماره موبایل هیچ هزینه ای را پرداخت نمی‌کنید و با خرید یک سامانه پیامک از منطقه ادمین به تمامی بانک شماره موبایل‌ها دسترسی پیدا می‌کنید.

 

بانک شماره موبایل‌های منطقه ادمین مطابق با آخرین  آپدیت می‌باشد و به صورت دوره‌ای بروزرسانی می‌شود تا شماره های غیر فعال از بانک شماره موبایل حذف شود. بانک شماره موبایل منطقه ادمین بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره‌ها از طرف مخابرات صورت می‌گیرد، بنابراین زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه را داشته باشید می‌توانید با خیال راحت از بانک شماره موبایل منطقه ادمین برای ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

 

گاهی افراد فقط به دیتا بانک شماره موبایل نیاز دارند، اگر شما هم فقط به دیتا بانک شماره موبایل جامع و آپدیت سراسر کشور نیاز دارید و تمایلی به خرید سامانه پیامک ندارید، می‌توانید با مراجعه به سایت بانک شماره موبایل، بانک شماره موبایل مورد نظرتان را تهیه نمایید.

 

بانک شماره موبایل منطقه ادمین کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک منطقه ادمین تمامی استان‌ها و شهرهای ایران را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه‌ای-کشوری به بانک شماره موبایل همراه اول دسترسی داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می‌شود آیا می‌خواهید به تمام شماره‌های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا  فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نمایید با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می‌توانید از بانک شماره موبایل‌های موجود بانک شماره موبایل همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب نمایید؛ در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره موبایل‌های موجود در بانک شماره موبایل به شما نمایش داده می‌شود.

 

بانک شماره موبایل مشاغل

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک هدفمند تفکیک شماره موبایل‌ها بر اساس مشاغل است که در این روش ارسال پیامک شما می‌توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید.

 

بانک شماره موبایل کدپستی و منطقه ای

برای دسترسی به بانک شماره موبایل ها برای ارسال پیامک منطقه‌ای وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > ارسال پیامک از روی نقشه را کلیک نمایید، شهر مورد نظر را انتخاب نمایید. می‌توانید به بانک شماره موبایل ایرانسل و بانک شماره موبایل همراه اول به صورت منطقه ای دسترسی داشته باشید.

 

 

نتیجه گیری : برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک صوتی نیازی به منطقه ادمینک شماره موبایل به صورت جداگانه نمی‌باشد و شما با خرید سامانه می‌توانید به بانک شماره موبایل ‌ها به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید.

 

خرید نمایندگی سامانه پیامک در کمتر از چند دقیقه

 

بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور به صورت رایگان

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »