آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بهترین مارک توالت فرنگی | منطقه ادمین

همیشه در فرآیند خرید یک محصول، برند و مارک تولید کننده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به نوعی یک اطلاعات شناسنامه‌ای برای آن محصول محسوب می‌شود، به همین دلیل اکثر خریداران تجهیزات سرویس بهداشتی به دنبال بهترین مارک توالت فرنگی هستند. قضاوت برای سنجش برندها و مارک‌های فعال در حوزه تولید لوازم خانگی و سرویس بهداشتی به کیفیت محصولات آنها و همچنین سابقه شرکت در تولید محصولات مختلف وابسته است.

در گروه کلینیک ساختمانی منطقه ادمین تصمیم گرفتیم که سه مورد از بهترین مارک توالت فرنگی در ایران و در سطح بین المللی معرفی کنیم و به برخی از نمونه محصولات آنها نیز اشاره کنیم.

معرفی چند مورد از بهترین مارک توالت فرنگی

توالت فرنگی گلسار

توالت فرنگی گلسار

شرکت گلسار فارس یکی از معتبرترین شرکتهای ایرانی تولید کننده لوازم سرویس بهداشتی و چینی آلات منزل است که فعالیت آن به سال ۱۳۷۲ بر می‌گردد. این شرکت در زمینه تولید چینی آلات بهداشتی بیش از ۱۰۰ نوع محصول مختلف به بازار عرضه می‌کند که نمونه‌های مختلفی از آنها در محصولات گروه منطقه ادمین عرضه شده است. محصولات این شرکت در تمام استان‌های کشور و در بیش از ۱۳ کشور جهان به کار گرفته می‌شود. از این جهت شرکت گلسار فارس را به عنوان یکی از بهترین مارک توالت فرنگی در ایران معرفی کرده‌ایم که گواهینامه‌های ملی و بین المللی متعددی دریافت کرده است و بیش از ۱۸۰ نمایندگی در سطح کشور دارد.

توالت فرنگی کرد

توالت فرنگی کرد

شرکت چینی کرد یکی دیگر از شرکت‌های معتبر ایرانی در زمینه تولید چینی آلات بهداشتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ و در منطقه غرب کشور در استان کرمانشاه آغاز کرده است. این شرکت در حال حاضر سالانه بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه چینی بهداشتی تولید می‌کند که این فعالیت در کارخانه‌ای به مساحت ۳۰۰ هزار متر مربع انجام می‌گیرد. زیبایی، استحکام بالا و تنوع در محصولات باعث شده است که شرکت چینی کرد نیز به عنوان یکی از بهترین مارک توالت فرنگی مطرح شود. نمونه‌های مختلفی از محصولات این شرکت را در بخش توالت فرنگی فروشگاه منطقه ادمین می‌توانید مشاهده کنید.

توالت فرنگی مروارید

توالت فرنگی مروارید

شرکت چینی آلات بهداشتی مروارید نسبت به دو شرکت فوق از سابقه کمتری برخوردار است و شروع فعالیت آن به سال ۱۳۶۸ برمی‌گردد. این شرکت محصولات مختلفی مانند سنگ روشویی، کابینت روشویی، انواع فلاش تانک توکار، توالت فرنگی، توالت ایرانی، و سایر چینی آلات بهداشتی را تولید می‌کند. این شرکت در شهر یزد و در شهرک صنعتی آن ایجاد شده و محصولات آن این امکان را به ما می‌دهد که به عنوان بهترین مارک توالت فرنگی در ایران معرفی شود.

توالت فرنگی گبریت

شرکت گبریت (GEBERIT) یکی از شرکتهای معتبر اروپایی تولید کننده چینی آلات بهداشتی است که در حال حاضر در ایران و در بسیاری از کشورهای دنیا فعالیت می‌کند. این شرکت در زمینه تولید انواع سیستم‌های فلاش تانک توکار و روکار، سرویس‌های بهداشتی، توالت فرنگی هوشمند و معمولی، کاسه توالت و روشویی فعالیت می‌کند. شرکت‌های مختلفی در ایران محصولات شرکت گبریت را به فروش می‌رسانند و سهم بزرگی در بازار ایران دارد. به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین مارک توالت فرنگی در جهان و در ایران شناخته می‌شود.

توالت فرنگی دوراویت

شرکت دوراویت (Duravit) یکی دیگر از شرکت‌های آلمانی معروف در سطح جهان است که به تولید چینی آلات بهداشتی مانند توالت فرنگی، کاسه توالت، کاسه روشویی، کابینت روشویی و سایر تجهیزات قابل استفاده در حمام و آشپزخانه فعالیت دارند. این برند از لحاظ قدمت و از لحاظ محبوبیت در سطح جهان بسیار شناخته شده است. توالت فرنگی وال هنگ دوراویت، توالت فرنگی مخزن دار و توالت فرنگی بک تو وال از نمونه توالت‌های تولیدی این شرکت هستند و به همین دلیل به عنوان بهترین مارک توالت فرنگی معرفی می‌شود.

توالت فرنگی مون استون

توالت فرنگی مون استون

شرکت مون استون (Moon Stone) برای ما ایرانی‌ها بسیار شناخته شده است، زیرا یکی از اولین و قدیمی‌ترین برندهای تولید کننده تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی وارد شده به بازار ایران است. این شرکت ایتالیایی محصولات متعددی دارد که آن را به یک برند معروف در سطح جهان و در سطح ایران تبدیل کرده است. وان حمام، کاسه توالت، توالت فرنگی، کاسه روشویی، و سایر چینی آلات بهداشتی سرویس بهداشتی توسط این شرکت در بازار عرضه می‌شوند.

از نمونه محصولات مختلف این شرکت می‌توان به توالت فرنگی هوشمند مدل MOON-3537 یا  توالت فرنگی دیواری مدل MOON-1804 یا توالت فرنگی یک تیکه مدل MOON-2524 اشاره کرد. البته سایر توالت فرنگی‌های محصول این شرکت در بخش توالت فرنگی فروشگاه منطقه ادمین آورده شده است که می‌توانیم مشخصات هر کدام از آنها را به صورت مجزا مطالعه کنید.

می‌بینید که در سطح بازار مدل‌های مختلفی از توالت‌های فرنگی عرضه می‌شود که هر کدام از آنها توسط یک برند تولید شده‌اند. اما در هر صورت، ۶ برند فوق را می‌توان به عنوان بهترین مارک توالت فرنگی در ایران معرفی کرد.


محصولات مرتبط

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »