آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
خود ارضايی دختران و زنان چگونه است

خود ارضایی زنان چگونه است ؟

salamatmag 2 21 300x150 خود ارضايی دختران و زنان چگونه است

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه خود ارضايی دختران و زنان چگونه است می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

یکی از غریزه های بسیار قوی و فعال در بدن غریزه جنسی هست.خودارضایی در بین دختران و زنان با تحریک جنسی اندام خود صورت خواهد گرفت و باعث به وجود امدن آسیب های جسمی و روحی متعددی میشود،در این مقاله به بررسی خودارضایی در زنان خواهیم پرداخت.

 

 

خودارضایی دختران

 

اساسا به تحریک آلت تناسلی توسط خود شخص برای تخلیه هیجان جنسی خودارضایی می گویند. بیشتر زنان در سنین ۱۳ تا ۲۰ سالگی برای اولین بار اقدام به خود ارضایی کرده اند. البته برای خود ارضایی مرز سنی خاصی وجود نداشته است. خانم‌ها امکان دارد در دهه ۸۰ زندگی نیز خود ارضايی بکنند. خود ارضایی همیشه در خانم‌های مجرد دیده نخواهد شد، وقتی همسر در دسترس نباشد و یا اظهار خستگی بکند، امکان دارد یک خانم نیازهای جنسی خود را با خود ارضایی برطرف کند.

 

سوالی که این روزها ذهن همه را درگیر خود کرده است این است که آیا واقعا می توان خود ارضایی را ترک کرد شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست چگونه می توانیم خود ارضایی را ترک کنیم ؟ مراجعه کنید

 

 

فرق خودارضایی در زنان و مردان

 

خانمها در قیاس با مردان، خودارضایی را در سنین بالاتری شروع خواهند کرد.

زنان برخلاف مردان در بسیاری از موارد اجباری برای انجام خودارضائی نخواهند داشت، در حالی که در بیشتر مردانی که خودارضایی می کنند یک نیاز درونی آنها را وادار به خودارضایی کرده است.

وقتی یک خانم یاد گرفت که چگونه خودارضایی میکند، معمولا این عمل را کمتر از مردان انجام خواهد داد.

زن ها کمتر از اقایان بطور منظم اقدام به خودارضایی می کنند، مثلا امکان دارد یک خانم بدون مشکل شش ماه خودارضایی را ترک بکند، در صورتیکه آن بندرت در مردان اتفاق خواهد افتاد.

بر خلاف مردان روشهای خودارضایی (Masturbationn) در خانمها بسیار زیاد هست جوری که یک خانم هنگام انجام کار منزل و یا تماشای تلوزیون و یا حتی در حین رانندگی نیز می تواند خود ارضایی بکند.

 

یکی از علت های که خانمها در سنین بالاتر و کمتر از مردان اقدام به خودارضایی خواهند کرد این است که عضو جنسی مرد کاملا مشخص و بیرون از بدن وی هست و مرد به راحتی در سنین پائین به حساسیت عضو جنسی خود پی خواهد برد، در صورتیکه اعضاء جنسی منجر به ارگاسم در خانمها زیاد و اکثرا پنهان می باشد و تشخیص آنها تا مدتها برای یک خانم مشکل می باشد. مانند پیداکردن محل کلیتوریس و حساسیت آن برای بسیاری از خانمها دشوار است

 

 

salamatmag 3 23 300x150 خود ارضايی دختران و زنان چگونه است

 

 

عوارض خود ارضایی دختران

 

عوارض خودارضایی دختران-این متخصص مامایی در ادامه می گوید:«خودارضایی در دختران عوارض زیادی را در پی خواهد دارد و در صورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک هست و مانند هر اعتیادی،روح و جسم و روان فرد را دچار مشکل میکند و زمانی که فردی اقدام به خودارضایی کرده خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق خواهد افتاد و جنبه های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نخواهد کرد و دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس خواهد شد  و بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل شده چرا که با خودارضایی شرطی شده تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می کند به ارگاسم برسد و در وقت نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود افتاده و گمان می کند تنها در آن شرایط می تواند به ارگاسم کافی برسد.»

این درمانگر اختلالات جنسی بانوان می گوید:«یکی از مهمترین مشکلاتی که این زنان به آن دچار شده اند این است که دچار نارضایتی جنسی میشوند و رفته رفته با بی میلی جنسی مواجه خواهند شد در نتیجه بایستی گفت امکان دارد این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را بر طرف کنند اما آینده طولانی زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از میدهند

 

 

دو دلیل بزرگ برای ارضا نشدن زنان در یک رابطه جنسی

 

لذت نبردن از رابطه جنسی طبیعی که خود آن علت های زیادی از جمله نداشتن رابطه عاشقانه خوب با همسر، ازدواجهای مجبوری، تحت فشار قرار گرفتن جهت نزدیکی و …… دارد.

 

 

عدم مهارت و اطلاع کافی همسر از چگونگی ارضاء شدن خانمها

 

بیشتر اقایان ظرف دو دقیقه رابطه واژینال دچار انزال خواهد شد، در حالیکه خانمها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به ۱۵-۱۰ دقیقه تحریک با کیفیت خوب دارند، در نتیجه اگر یک زوج اطلاع کافی از نحوه ارضاء جنسی در خانم نداشته باشند، خانم احتمالا جهت برطرف کردن نیازهای جنسی خود، اقدام به خودارضایی خواهد کرد.

 

یکی از روشهای خود ارضایی دختران و زنان استفاده از ویبراتور هست. استفاده بیش از حد از ویبراتور باعث میشود که از دستگاه تناسلی رفع حساسیت بشود و شخص در یک رابطه جنسی طبیعی نتواند به ارگاسم برسد.

 

نوشته خود ارضايی دختران و زنان چگونه است اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »