آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
راهنمای خرید پنل دوش | منطقه ادمین

یکی از فراگیرترین و پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی پنل دوش است که مدل‌های مختلفی دارد و به همین دلیل خرید پنل دوش از اهمیت ویژه‌ای برای کاربران برخوردار است. وقتی از لحاظ ظاهری به یک پنل دوش نگاه می‌کنیم، علاوه بر مشخصات ظاهری، فاکتورهای دیگری در آن‌ها دیده می‌شود که ما در این مطلب به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

برخی از سوالاتی که هنگام خرید پنل دوش ممکن است مطرح شوند:

 • چه برندهایی از پنل دوش در بازار موجود است؟
 • مدل‌های مختلف پنل دوش به چه صورت هستند؟
 • چه آپشن هایی در این پنل دوش‌ها به کار رفته است؟
 • جنس استفاده شده در پنل دوش‌ها به چه صورت است؟
 • قیمت پنل دوش و رنگ آنها چه تاثیری در فرایند خرید ما دارد.

در این مطلب سعی می‌کنیم که تأثیر هر کدام از این سؤالات را در خرید پنل دوش نشان دهیم. شما نیز برای آشنایی بیشتر با بحث فنی پنل دوش‌ها می‌توانید مدل های مختلف آنها را در فروشگاه ما ببینید.

شروع خرید پنل دوش با تحقیق در مورد برندهای مختلف

شروع خرید پنل دوش با تحقیق در مورد برندهای مختلف

اولین قدمی که در جریان خرید پنل دوش برداشته می‌شود این است که عنوان برندهای مختلف سازنده آنها در بازار را پیدا کنیم و نسبت به کیفیت محصولات و آنها آشنایی داشته باشیم.

چند مورد از برندهای مختلف پنل دوش موجود در بازار به شکل زیر هستند:

 • پنل دوش DOP: این پنل دوش‌ها یکی از محصولات عرضه شده در فروشگاه کلینیک ساختمانی منطقه ادمین هستند که مدل‌های مختلف آن‌ها از لحاظ جنس و از لحاظ کارایی معرفی شده است. قیمت این پنل دوش‌ها ممکن است با توجه به آپشن های آن‌ها متغیر باشد و توصیه می‌کنیم که حتماً با کارشناسان منطقه ادمین در تماس باشید.
 • پنل دوش دلمون: از دیگر برندهای عرضه شده در فروشگاه منطقه ادمین است که محصولات آن در مدل‌های کلاسیک و پیشرفته عرضه می‌شود. این پنل دوش‌ها از لحاظ کیفیت و از لحاظ جنس بکار رفته در سطح قابل قبول و مناسبی قرار دارند.
 • پنل دوش گروپ: این برند به عنوان یکی از برندهای معروف و شناخته شده در زمینه خرید پنل دوش شناخته می‌شود و اکثر محصولات آن بر دو سبک کلاسیک و مدرن عرضه می‌شوند. در لیست محصولات این شرکت، پنل هایی از قیمت ۲۰۰۰۰۰ تومان تا یک میلیون تومان دیده می‌شود.
 • پنل دوش ملودی: محصولات شرکت ملودی در فروشگاه‌های اینترنتی مختلف عرضه می‌شوند که مدل‌های مختلفی از آن‌ها از لحاظ جنس و آپشن های ثانویه وجود دارد. مهم‌ترین ویژگی این پنل‌ها، قیمت بالای آنها در کنار مدل‌های پیشرفته است.
 • پنل دوش آرمه: این برند در تولید پنل دوش از مدل‌های مختلف کلاسیک و مدرن تبحر دارد و معمولاً محصولات خود را در رنگ های مختلف عرضه می‌کند. قیمت محصولات این شرکت بین ۹۰۰ هزار تومانتا نزدیک دو میلیون تومان متغیر است.

مدل‌های مختلف پنل دوش

مدل‌های مختلف پنل دوش

بعد از جمع بندی در مورد برندهای مختلف پنل دوش در بازار، نوبت به تحقیق درباره مدل‌های مختلف آن‌ها می‌رسد و لازم است که هر فرد با توجه به نیاز خود، یکی از آنها را انتخاب کند. با توجه به طراحی دکوراسیون و نیاز هر حمام، برای خرید پنل دوش دو مدل وجود دارد:

 • پنل دوش کلاسیک: این پنل دوش‌ها بیشتر به صورت مکانیکی و با سبک سنتی طراحی شده‌اند. در این پنل چندین ابزار مانند شیر آلات سیستم‌های کنترل جریان آب تدارک دیده شده است که تکنولوژی چندان پیشرفته‌ای در آنها وجود ندارد. قیمت پایین و کارایی معمولی از ویژگی‌های این مدل است.
 • پنل دوش پیشرفته و مدرن: جذاب‌ترین، زیباترین، شیک‌ترین و گران‌ترین مدل پنل دوش، مدل‌های پیشرفته هستند که در آنها از سیستم‌های کنترلی دیجیتالی و الکترونیکی استفاده شده است و فرایند مکانیکی خاصی در آنها صورت نمی‌گیرد. نصب این پنل دوش‌ها به مهارت و آشنایی با نحوه وصل کردن سنسور و تجهیزات الکترونیکی نیاز دارد و به همین دلیل خرید پنل دوش مدرن و پیشرفته به همه افراد توصیه نمی‌شود.

آپشن های به کار رفته در پنل دوش

آپشن های به کار رفته در پنل دوش

اگر به جمع بندی لازم در مورد مدل پنل دوش رسیدید، الان می‌توانید مشخص کنید که چه آپشن هایی در پنل به کار رفته باشد. چه به صورت کلاسیک و چه به صورت مدرن، انتخاب آپشن ها بر عهده شخص خریدار است و شرکت‌ها می‌توانند وضعیت آنها را تغییر دهند.

بنابراین اگر در جریان خرید پنل دوش می‌خواهید آپشن های آن‌ها را بشناسید:

 • ماساژور حرارتی: این آپشن ها یک سیستم حرارتی هستند که فرد به کمک آن‌ها می‌تواند قسمت‌های مختلف بدن خود را ماساژ دهد. برخی از این ماساژورها به صورت یک صفحه چسبیده به پنل قرار دارند و برخی نیز به صورت اهرم‌هایی دستی هستند که توسط فرد حرکت داده می‌شوند.
 • تنظیم فشار آب خروجی: آپشن دیگری که ممکن است خرید پنل دوش را تحت تأثیر قرار دهند، سیستم‌های تنظیم فشار آب خروجی است که ممکن است به صورت شیرهای مکانیکی و اهرمی یا شیرهای هوشمند باشد. در هر صورت، این شیرها کمک می‌کنند که فرد جریان و آب و خروجی را با توجه به نیاز خود کنترل کنند و آب را به قسمت های مختلف بدن خود برساند.
 • تنظیم خودکار و دستی درجه حرارت: این سیستم‌ها شامل حسگرهای دیجیتالی برای تنظیم خودکار درجه حرارت و اهرم‌هایی دستی برای انجام مکانیکی کار است. با توجه به سطح حمام و سرویس بهداشتی خود و همچنین دسترسی به تجهیزات مدرن، می‌توانید یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید
 • نورپردازی و آرامش: اگر در جریان خرید پنل دوش دوست دارید که به بحث نورپردازی و طراحی دکوراسیون نیز بپردازید، شرکت‌های سازنده به این مورد نیز فکر کردند و در قسمت‌های مختلف آنها از لامپ‌های LED استفاده کردند که می‌توانید نور آنها را انتخاب کنید. این لامپ‌ها برای زیبایی و آرامش گام دوش گرفتن مناسب هستند.

جنس پنل دوش

جنس پنل دوش

تا اینجای کار می‌توانید ادعا کنید که بخش مهمی از خرید پنل دوش را انجام داده‌اید و از این مرحله به بعد بیشتر بحث زیبایی و جنبه دکوری آن مطرح می‌شود. مورد مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید، جنس پنل دوش است که در شکلهای زیر هستند:

 • پنل دوش چوب و لاستیک: ماده اصلی استفاده شده در بدنه این پنل دوش‌ها چوب بوده و معمولاً شیر آلات آنها از لاستیک خشک یا برنج ساخته می‌شود.
 • پنل دوش استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ: این پنل دوش‌ها به دلیل استفاده از فولاد دارای طول عمر بالا و استحکام زیادی هستند و معمولاً جلای براق باعث جذابیت آن‌ها می‌شود.
 • پنل دوش کامپوزیتی: پنل دوش‌های کامپوزیتی به عنوان یکی از متنوع‌ترین و جذاب‌ترین پنل دوش‌های بازار شناخته می‌شوند و برای کاربرد آپشن های مختلف، طراحی می‌شوند.
 • پنل دوش آکریلیکی: این پنل دوش‌ها از یک ماده سنتزی به نام آکریلیک ساخته می‌شوند و اگر قصد خرید پنل دوش فانتزی را دارید، می‌توانید به سراغ این جنس بروید.

قیمت پنل دوش

اگر تمامی موارد فوق را به طور کامل و با جزئیات دقیق انجام داده باشید، الان نوبت به تعیین قیمت برای خرید پنل دوش رسیده است که ممکن است برای بسیاری از ما یک چالش مهم باشد! قیمت پنل دوش‌ها با توجه به مدل و جنس استفاده شده در آنها و همچنین فاکتورهای فوق ذکر،  تغییر می‌کند و معمولاً از ۲۰۰ هزار تومان تا حدود ۲ میلیون تومان متغیر است. مدل‌های مختلف از این پنل دوش‌ها در فروشگاه به دام موجود است که برای کسب اطلاعات فنی آنها و همچنین قیمت دقیق‌تر آن‌ها می‌توانید به بخش پنل دوش وب سایت ما مراجعه کنید.


محصولات مرتبط

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »