آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی

چگونه لذت جنسی زنان را بالا ببریم ؟

salamatmag 2 20 300x150 روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی

 

در این مقاله در سلامت مگ به روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

راههای ایجاد تنوع و افزایش کیفیت رابطه جنسی

 

مطالب زیادی مبنی بر یکنواخت شدن رابطه با همسر گفته شده است ، بعضا ممکن هست بعلت بعضی از اختلالات جنسی ،شخص تنها از یک روش خاص ارضاء بشود و همسر خود را نیز مجبور کند تا صرفا از این طریق با یکدیگر رابطه انجام دهند اما در ۸۰ درصد از موارد علت یکنواخت شدن انجام حرکاتی تکراری و قابل حدس در رابطه زوجین هست، همیشه یک نقطه آغاز و یک نقطه پایان که اساسا بعد از مدت کوتاهی از جذابیت و کیفیت رابطه کم میکند. بر آن شدیم تا مقاله ای جهت به وجود امدن تنوع و افزایش کیفیت رابطه جنسی زوجین درج بکنیم.

 

 

حاشیه ها و بازی های جنسی

 

اگر چه مردان اهل حاشیه نمی باشند و ترجیح میدهند سریع به اصل بپردازند اما در مورد مسائل جنسی حاشیه و بازی های جنسی مورد پسند هست ، همچنین خانم ها نیز نسبت به آن نظر مثبتی دارند ، در روایات نیز به این مهم پرداخته شده هست که شایسته نیست مرد و زن به یکباره با هم نزدیکی بکنند.

 

یکی از اصلی ترین چیزهایی که می تواند زن را به اوج ارگاسم برساند قوی بودن قوای جنسی مرد است که بتواند زن خود را به اوج ارگاسم برساند شما مخاطبین عزیز می توانید با مراجعه به پست چگونه میتوان قوای جنسی را تقویت کرد و مطالعه آن اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

تنوع در حالات جنسی

 

متاسفانه درصد قابل توجهی از زوجین در نهایت به ۳ الی ۴ حالت جنسی بسنده خواهند کرد ، روالی تکراری نقطه آغاز تکرای و نقطه پایان تکراری ، همه حرکات قابل حدس هیچ غافلگیری در کار نمی باشد ، ساعات و مکانی تکراری و حتی حرفهای تکراری ، چند مرتبه میتوانید از یک روش بهره استفاده کنید ؟ خسته نشدید ؟ فکر نمیکنید رابطه مثل قبل نشده ؟

نیازی نیست برای آشنا شدن با حالات جنسی جدید ، اینترنت را زیرو رو بکنید عکس ، فیلم و … بیابید ، ذهن خلاق خودتان را بکار برده ، برای رابطه جنسی باید برنامه ریزی وجود داشته باشد ، ایده های جدید بکار ببرید فکر بکنید امشب که قرار هست با همسرتان رابطه داشته باشید چه حرکت جدیدی را تجربه میکنید

دلهره، اضطراب،نوسانات خلقی و اظطراب های روزمره یکی از زوجین یا حتی هر دوی آنها می‌تواند باعث به شکل‌گیری اختلالات جنسی، نارضایتی جنسی و کم بودن تجربه لذت‌بخش جنسی و کیفیت رابطه جنسی خواهد شد.

 

بیان مسائل و روابط جنسی همیشه در ایران یک تابو بوده و کمتر به مشکلات مربوط به آن میپردازند. گهگاه هم اگر اشاره‌ای به این موضوع و آموزش‌های مورد نیاز درخصوص مسائل جنسی قبل و بعد از ازدواج از سوی رسانه‌های دولتی و متخصصان شده، به علت های مختلف جسته و گریخته بوده هست. در سال‌های اخیر هم صرفا به واسطه تاکید بر زیاد شدن جمعیت، صحبت درخصوص مسائل جنسی کمی بازتر شده ولی با این وضعیت، محدودیت‌ها کاملا برداشته نمیشود و کمتر به آموزش‌های لازم در این مورد میپردازند.

 

salamatmag 1 25 300x150 روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی

 

طبیعی هست در شرایطی که جامعه تشنه شنیدن اطلاعاتی درباره موضوعات و آموزش‌های جنسی هست، شبکه‌های مجازی فضایی باشند برای گسترش انواع و اقسام اطلاعات و شایعات، که متاسفانه درصد پخش مطالب غیر علمی بیشتر شده و با این حال این اطلاعات نادرست از سوی افراد قبول میشود. این درحالی است که آمار رسمی قضایی نشان داده که، عمده مشکلات مربوط به طلاق، به مسائل جنسی و اختلالات آن برمی گردد. زمانی که مسئولی درباره مشکلاتی مثل افزایش ایدز، مشکلات روابط جنسی پیش از ازدواج و خارج از چهارچوب خانواده وغیره صحبت کرده اند، این موضوع بهانه‌ای خواهد شد تا افراد در فضاهای اجتماعی مجازی به نظرات خود در رابطه با مسایل جنسی بپردازند و با استناد به صحبت‌های گفته‌شده، اطلاعات و توصیه‌های غیر علمی و غیرمنطقی خود را هم بسط بدهند.

 

یکی از این توصیه‌ها هم، افزایش تعداد دفعات روابط جنسی به علت مختلف هست. مثلا به زوجین عصبی که تحت‌تاثیر استرس می باشند، توصیه می کنند برای بهبود شرایط، روابط زناشویی خود را زیاد بکنند. اینکه چنین توصیه‌ای تا چه حد می‌تواند در کاهش استرس زوجین نقش خودش را ایفا کند، موضوعی است که دکتر حامد محمدی‌کنگرانی، روانپزشک و مشاور خانواده و عضو كمیته رسانه و كمیته آموزش انجمن روان‌پزشكان به آن اشاره کرده است

 

 

شنا

 

پژوهشگران هاروارد دریافتند که شناگران زن و مرد در دهه ۶۰ سالگی شان به اندازه اشخاصی که ۲۰ سال از آنها جوان تر می باشند، زندگی جنسی سالمی خواهند داشت.

شنا درواقع استقامت انسان را بالا می برد، انعطاف پذیری و قدرت او را زیاد میکند و از استرس کم میکند.

این ورزش همچنین کالری های اضافی را خواهد سوزاند و از اضافه وزن می کم میکند (اضافه وزن و چاقی دشمن میل جنسی است).

در ضمن ورش شنا مردان چاقی که به ناتوانی جنسی مبتلا می باشند را درمان خواهد کرد.

ورزش شکم و پایداری بدن

انعطاف پذیری و استقامت هسته مرکزی بدن زیربنای بیشتر کارهایی هستند که انجام داده ایم.

این نیرو به انسان در داشتن رابطه جنسی بهتر نیز کمک خواهد کرد

در نتیجه تمرین های مربوط به تقویت هسته مرکزی بدن و نیز شکم، مثل کرانچ، انجام بدهید.

 

نوشته روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »