آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
سامانه پیامک برای وکلا ۲۰% تخفیف

 

law

 

در این مقاله می‌خواهیم در مورد پنل اس ام اس برای وکلا صحبت کنیم و توضیح دهیم که سامانه پیامک چه خدماتی میتواند برای وکلا انجام دهد؟

امروزه داشتن یک پنل اس ام اس برای اصناف لازم است. زیرا با استفاده از پنل پیامک می‌توانند در هزینه‌ها و وقت خود صرفه جویی کرده و با استفاده از قابلیت‌ها و امکانات پنل اس ام اس نیازهای خود را برآورده کنند. وکلا و دادگستری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. سامانه پیامک برای وکلا و دفاتر حقوقی امکان ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات را فراهم می‌کند. اما کاربرد سامانه پیامک برای وکلا و دفاتر حقوقی تنها در ارسال پیامک انبوه خلاصه نمی‌شود.

اکثر وکلا برای صرفه جویی در وقت و هزینه‌های خود از سامانه پیامکی برای دفتر وکالت خود استفاده می‌کنند. استفاده از پنل اس ام اس برای دفتر وکلا تنها برای تبلیغات نیست بلکه در مواردی مانند نوبت‌دهی، یاداوری تاریخ ملاقات و … نیز استفاده می‌شود.

در ادامه کاربردهای پنل اس ام اس برای وکلا و دفاتر حقوقی را به طور کامل شرح خواهیم داد.

ارسال پیامک انبوه

اولین گزینه‌ای که بعد از شنیدن سامانه پیامکی به ذهن می‌رسد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات و معرفی است. امروزه تبلیغات پیامکی رو به گسترش است زیرا میزان خوانده شدن پیامک‌ها نسبت به دیگر روش‌های تبلیغات بالاتر است. وکلا و دقاتر حقوقی می‌توانند با استفاده از قابلیت ارسال پیامک انبوه تبلیغات دفتر وکالت  خود را انجام دهند

تنها داشتن قابلیت ارسال پیامک انبوه تاییدی بر مناسب بودن یک سامانه پیامکی برای وکلا و دفاتر حقوقی نمی‌باشد. بلکه ارسال پیامک انبوه باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتوان با استفاده از آن ویژگی‌ها تبلیغات هدفمند انجام داد. در ادامه ویژگی‌هایی که یک سامانه پیامکی مناسب دفاتر وکالت باید داشته باشد را بیان می‌کنیم.

 

 

مزیت پنل اس ام اس برای وکلا و دفاتر خدماتی تنها به ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات و معرفی خلاصه نمی‌شود. بلکه پنل اس ام اس کاربردهای متنوعی برای دفاتر وکالت دارد.

خط خدماتی جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی

با استفاده از پنل اس ام اس برای دفتر وکالت خود می‌توانید قرار ملاقات، ساعت جلسه دادگاه و … را به موکلین خود پیامک کنید. این کار نه تنها در هزینه‌های شما صرفه جویی کرده بلکه در وقت شما نیز صرفه‌جویی می‌کند. دیگر نیازی نیست به دلیل جواب ندادن و یا مشغول بودن خط موکل خود چندین بار با او تماس بگیرید. بلکه با ارسال یک پیامک قرارهای مهم را به موکل خود یاداوری می‌کنید. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که امروزه اکثر افراد پیامک ‌تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و با توجه به این موضوع پیامک شما را دریافت نخواهند کرد، اما با استفاده از خط خدماتی(پیامک سفید) پیامک های اطلاع‌رسانی حتی به خطوط بلک لیست ارسال خواهند شد. داشتن خط خدماتی رایگان یکی از مواردی است که در هنگام تهیه پنل اس ام اس برای دفتر وکالت خود باید به آن توجه داشته باشید.

 

law

قابلیت نوبت‌دهی با پیامک

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک، قابلیت نوبت‌ دهی پیامکی است. با استفاده از این قابلیت این امکان وجود دارد که تایم مشخصی را برای قرارهای ملاقات خود در نظر بگیرید و با توجه به تایم مشخص شده به صورت خودکار برای افراد پیامک ساعت ملاقاتشان ارسال خواهد شد.

به عنوان مثال : شما در یک روز قصد دارید ۱۰ ملاقات انجام دهید و برای هر ملاقات ۴۵ دقیقه وقت در نظر می‌گیرید. با وارد کردن شماره موکلین خود سامانه به طور خودکار با درنظر گرفتن تایم مشخص شده برای هر ملاقات ساعت ملاقات افراد را از طریق پیامک به آن ها ارسال می‌کند.

پاسخگوی خودکار پیامک

با استفاده از قابلیت پاسخ خودکار به پیامک شما می‌توانید از مخاطبین خود بخواهید به عنوان مثال عدد ۱ را به شماره سامانه پیامکی دفتر وکالت شما ارسال کنند و به صورت خودکار متن پیامکی که از قبل توسط شما تنظیم شده است، ارسال شود.

مسلما هر وکیلی برای صرفه جویی در وقت و هزینه‌های خود و همچنین ارتباط بهتر با موکلین خود نیازمند سامانه پیامکی برای دفتر وکالت خود می‌باشد. اینکه در هنگام تهیه پنل پیامک برای دفتر وکالت خود به مواردی که نیاز یک دفتر وکالت است توجه کنید مساله مهمی است.

 

پیشنهاد ویژه منطقه ادمین:

در صورت نیاز به سامانه پیام کوتاه برای دفتر وکالت خود می توانید سامانه منطقه ادمین را با ۲۰% تخفیف دریافت کنید.

بن تخفیف سامانه پیامک دفاتر وکالت : lawyers

 

 

 

کاربرد پنل اس ام اس برای وکلا

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »