آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
مردان جذاب در رابطه جنسی چه مردانی هستند

ویژگی های مردان جذاب در رابطه جنسی

salamatmag 1 28 300x150 مردان جذاب در رابطه جنسی چه مردانی هستند

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه مردان جذاب در رابطه جنسی چه مردانی هستند می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

آقایان اکثرا برای داشتن فانتزی های جنسی مشهور می باشند ولی یک نظر سنجی جدید نشان داد است که آن ها تا حدودی امیال متفاوتی دارند. پس بخوانید: کدام رفتار جنسی برای اقایان و خانوم ها در رابطه جنسی جذاب تر هست؟

 

 

بیشتر مردان رفتارهای جنسی احساسی و عاشقانه تر را ترجیح خواهند داد. تحقیقات نشان میدهد مردان و زنان در تمام سنین رفتارهای جنسی احساسی مثل بوسیدن و در آغوش گرفتن را به بقیه رفتارها ترجیح داده اند.

 

 

گذشته از این که انسان از ابتدای خلقت رابطه جنسی برقرار کرده است، ولی امیال حقیقی همسرمان در اتاق خواب هنوز هم برای بسیاری از اشخاص در پرده ابهام هست. خوشبختانه گروهی از دانشمندان دانشکده پزشکی ایندیانا Indiana University ، بعضی از این رمز و رازها را که نشان داده اند مردان و زنان بیشتر از همه در اتاق خواب چه می خواهند را آشکار کرده است. تعدادی از رفتارهای جنسی در لیست این نظر سنجی موجود است که از قبیل استمنا (ارضاء شدن) و رابطه جنسی دهانی (که برای سلامت ضرر دارد و بیماریهای خطرناکی را باعث می شود)، اما بیشتر پاسخ دهندگان اذعان داشته اند که احساس و رفتار عاشقانه بیشتر در رابطه جنسی را دوست دارند.

 

salamatmag 3 24 300x150 مردان جذاب در رابطه جنسی چه مردانی هستند

 

Debby Herbenick، نویسنده مطالعه در بیانیه ای در ScienceDaily، “در مقابل بعضی از کلیشه ها، جذاب ترین اعمال ها، حتی برای مردان، رفتار احساسی و عاشقانه می باشد. این رفتارها شامل: بوسیدن بیشتر حین رابطه جنسی، بغل کردن، گفتن سخن های شیرین و عاشقانه حین رابطه جنسی، آماده سازی یک محیط عاطفی در اتاق خواب برای رابطه جنسی هستند

خانم ها آیا می دانید که چه چیزهایی شعله جنسی آقایون را خاموش خواهد کرد؟ خیلی چیزها البته امکان دارد رفتار یا خصوصیتی که شعله جنسی یک مرد را خاموش کرده است، برای مرد دیگر اینطور نبوده باشد. بعد از انجام تحقیقات گوناگون، ما به این نتایج دست یافتیم که این مقاله لیستی ۱۰ موردی از مهمترین چیزها و رفتارهایی که تمایلات جنسی آقایون را قطع کرده، گرد آورده ایم. خانم ها همیشه به یاد داشته باشید امکان دارد همه این موارد شعله تحریک همسر شما را خاموش نکرده باشد اما در هر حال از جمله معروف ترین مسائلی است که می تواند منجر به آن بشود.

 

حتما برای شما سوال پیش آمده که چگونه می توان در رابطه جنسی برای زنان جذاب تر به نظر رسید شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست روش هايی برای افزايش کيفيت رابطه جنسی مراجعه کنید

 

زن هایی که مثل پلیس های ترافیک عمل می کنند

 

یعنی خانوم هایی که حین عمل جنسی از مردشان می خواهند کاری را انجام بدهد. مانند می گویند، لباسم را آرام دربیار، الان گردنبندمو دربیار، نه نه نه اینقدر سریع نه، با دستت موهامو نوازش بکن، و و و…. بله خیلی از خانم ها می باشند که موقع رابطه جنسی چنین رفتاری از خود نشان میدهند. در تحقیقاتی که ما انجام دادیم اقایون واقعاً از این رفتار بیزار هستند. البته ابراز احساستان درمورد رابطه جنسی بااینکه مثل یک پلیس ترافیک دستور میدهید، خیلی فرق دارد.

 

salamatmag 2 23 300x150 مردان جذاب در رابطه جنسی چه مردانی هستند

 

 خانوم هایی که در بستر، بی تحرک هستند واکنش نمی دهند

 

کاملاً مشخص است که این کدام دسته از خانم ها هستند. خیلی از زنها هستند که فقط در تختخواب دراز کشیده و بقیه کارها مسئولیتش با مرد هست. قدیم عرف به این شکل بوده است اما امروز اصلاً برای هیچ مردی قابل قبول نمی باشد. مردها دوست دارند خانمشان به آنها واکنش نشان بدهد. این مهمترین شکایتی بود که در این تحقیقات مردها از خانم هایشان دارند

فکر کردن به وضعیت ظاهرتان حین رابطه جنسی باعث خواهد شد نتوانید خودتان از رابطه لذت کافی را ببرید و شانس رسیدن شما به ارگاسم را کاهش میدهد.

 

دکتر وستایمر در ادامه اضافه میکند، “به چربی‌های روی شکمتان یا آرایش روی صورتتان فکر نکنید. فقط تمرکزتان روی لذت آن لحظه بگذارید. باید به خودتان اجازه ارگاسم شدن داده باشید. مردها دوست دارند که همسرشان خود را در رابطه جنسی رها بکند و اگر بخواهید نگران ظاهرتان باشید، این اتفاق نمی افتد.”

 

دکتر هلن فیشر، انسان‌شناس فرهنگی در دانشگاه راجرز اعتقاد دارد که اقایان نیمی از چیزهایی که زن‌ها مدام نگران آن می باشند را اصلاً نگاه نمی کنند

“اگر شور و هیجان دارید، پرانرژی باشید و به آنها علاقه نشان بدهید، تعجب خواهید کرد اگر بفهمید مردها به چه چیزهاییتان اصلاً توجه نخواهند کرد.”

 

اختیاری که مردها به نقص‌های ظاهری زنان نشان داده اند، توضیح تکاملی دارد. براساس علت های داروینی، مردها به طور ناخودآگاه دنبال زنانی می باشند که بتوانند فرزندانی سالم به دنیا اورده باشند. مردهایی که از میلیون‌ها سال قبل زنان بارور را به سمت خود جذب کرده اند و فرزندان زیادی به دنیا اورده اند. بااینکه این مسئله این روزها چندان لازم به نظر نرسیده است اما هنوز مکانیزم بقای اولیه موجود است.

 

او توصیه می‌کند، “اقایان بیشتر جذب زنانی خواهند شد که نشانه‌های سلامت و جوانی و باروری از خود به نمایش بگذارند. به جای اینکه نگران شکل کمر و باسن خود بشوید، نگران سطح انرژی و شور و هیجانتان باشید و به او علاقه نشان بدهید.”

 

نوشته مردان جذاب در رابطه جنسی چه مردانی هستند اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »