آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان| ۲۰% تخفیف سامانه پیامک برای آموزشگاه‌های زبان

تبلیغات در هر دوره‌‌ای از زمان یکی از موثرترین شیوه های جذب مخاطب بوده است. کسب و کارهای زیادی هزینه زیادی را صرف تبلیغات و بازاریابی می‌کنند که بسیاری از این روش‌های هزینه بر بازخورد مناسبی ندارند. امروزه تبلیغات پیامکی با توجه به هزینه پایین و بازخورد مناسب یکی از بهترین روش‌های تبلیغات به حساب می‌آید. آموزشگاههای زبان نیز مانند سایر آموزشگاه‌ها برای تبلیغات موسسه آموزش زبان خود نیاز به پنل اس ام اس برای اموزشگاه زبان خود دارند. مساله مهم این است که برای یک آموزشگاه زبان باید پنل پیامکی تهیه کرد که امکانات مورد نیاز را داشته باشد. در ادامه امکانات مورد نیاز یک سامانه پیامک  کاربردی برای موسسه زبان را توضیح خواهیم داد

امکانات مورد نیاز یک پنل اس ام اس آموزشگاه زبان

ارسال پیامک انبوه

هرچه آموزشگاه زبان شما در سطح بالایی باشد و اساتید مجربی داشته باشد تا زمانی که افراد آموزشگاه زبان شما را نشناسند، بازخورد مناسبی دریافت نخواهید کرد. به همین دلیل تبلیغات یکی از اصول مهم در جذب مشتری می‌باشد. روش‌های تبلیغات قدیمی مانند پخش تراکت، تبلیغ در روزنامه و … نمی‌توانند برای تبلیغ آموزشگاه زبان شما موثر و مفید باشند زیرا اکثر مخاطبین شما در رده سنی قرار دارند که تمایل چندانی به خواندن روزنامه و تراکت ندارند، این در حالی است که رده سنی بازار هدف شما مطمعنا پیامک‌های دریافتی خود را می‌خوانند. پس می توان نتیجه گرفت که میزان خوانده شدن تبلیغ پیامکی آموزشگاه زبان شما به مراتب بیشتر از روش‌های دیگر تبلیغات است.

ممکن است با خود فکر کنید که امکان ارسال پیامک انبوه در تمامی پنل ها موجود می باشد. شاید این گونه باشد ولی ارسال پیامک انبوه باید المان هایی را داشته باشد تا بتوان از تبلیغات خود حداکثر استفاده را کرد. در زیر به بعضی از این المان‌ها اشاره خواهیم کرد.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

همه ما می دانیم که معمولا اکثر داوطلبان آموزشگاه‌های زبان در رده سنی مشخصی قرار دارند. با استفاده از قابلیت تفکیک رده سنی و جنسیت این امکان وجود دارد که فقط به رده سنی که بازار هدف شما هستند، پیامک ارسال کنید و هزینه تبلیغاتی خود را برای ارسال پیامک به کسانی که بازار هدف شما نیستند، هدر ندهید. قابلیت ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت یکی از مواردی است که در هنگام تهیه پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان باید به آن توجه کرد.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

معمولا افراد ترجیح می‌دهند که به آموزشگاه‌هایی بروند که در نزدیکی محل سکونت آن‌ها باشد تا حمل و نقل برای آن‌ها راحت باشد. احتمال  اینکه افرادی که در اطراف آموزشگاه زبان شما هستند به آموزشگاه شما بیایند، به مراتب بالاتر از افرادی است که محل سکونت آن‌ها فاصله زیادی تا آموزشگاه شما دارد.

به همین دلیل یکی دیگر از مواردی که هنگام تهیه سامانه پیامک برای آموزشگاه‌های زبان باید به آن توجه کرد ارسال پیامک بر اساس کد پستی می‌باشد.

در این نوع ارسال با وارد کردن ۵ رقم ابتدای کدپستی،پیامک شما به افرادی ارسال می‌شود که در طراف محل سکونت شما هستند.

همچنین امکاناتی مانند ارسال پیامک از روی نقشه، ارسال پیامک براساس محله و… نیز می‌تواند از موارد قابل توجه در تهیه سامانه پیامک برای آموزشگاه باشد.

کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان خارجه تنها در تبلیغات پیامکی خلاصه نمی‌شود. بله کاربردهای بسیار زیادی دارد.

خط خدماتی رایگان ( به منظور ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود شده)

زمانی که شما بخواهید ساعات تشکیل کلاس، نمرات دانشجویان و … را به دانشجویان موسه زبان خود اطلاع رسانی کنید بهترین روش ارسال پیامک می‌باشد زیرا نسبت به تماس تلفنی هزینه کمتری خواهد داشت و همچنین وقت کمتری را صرف خود می‌کند. از آنجایی که پنل اس ام اس منطقه ادمین قابلیت ارسال پیامک با خط خدماتی رایگان را دارد مطمعن خواهید بود که پیامک شما حتی به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند خواهد رسید. در نتیجه داشتن خط خدماتی رایگان یکی از مواردی است که در هنگام خرید پنل پیامک برای موسسه زبان باید به آن توجه کرد.

ارسال پیامک خودکار (تبریک تولد، یادآوری پرداخت شهریه و …)

یکی دیگر از روش‌های بازاریابی این است که شما کارهایی متفاوت تر نسبت به دیگر رقیبان خود انجام دهید. در سامانه پیامکی که برای موسسه زبان خود تهیه می‌کنید به این نکته توجه کنید که امکان ارسال پیامک خودکار تبریک تولد را نیز داشته باشد. با استفاده از این قابلیت با وارد کردن فایل اکسل شماره دانشجویان موسسه زبان خود و تاریخ تولد آن‌ها، به صورت خودکار در روز تولد آن‌ها پیامک تبریک تولد ارسال می‌شود. در این روش نیازی نیست که شما به صورت دستی پیام تبریک تولد را ارسال نمایید.

علاوه بر این با استفاده از قابلیت ارسال پیامک خودکار می توانید پرداخت شهریه در موعد مقرر و دیگر پیامک های اطلاع‌رسانی را به صورت خودکار ارسال نمایید.

دلایل استفاده آموزشگاه‌های زبان از سامانه پیامکی منطقه ادمین

بسیاری از موسسات و آموزشگاههای زبان از پنل اس ام اس منطقه ادمین استفاده می کنند و با توجه به پشتیبانی و خدمات مناسب رضایت کامل دارند.

  • دارا بودن قابلیت ها و ویژگی‌های لازم برای آموزشگاه‌های زبان
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • ویدیوهای آموزشی کار با سامانه پیامک
  • بازگشت هزینه پیامک‌های ارسال نشده
  • گزارشات واضح و شفاف بعد از ارسال پیامک
  • کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان

    ۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »