آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پنل نمایندگی پیامک | نمایندگی پنل اس ام اس

نمایندگی پنل پیامک یک فرصت بسیار عالی برای کسب درامد اینترنتی است، در فراز اس‌ام‌اس نمایندگی پنل اس ام اس به صورت ریبرندیگ کامل انجام می‌شود، یعنی در سایت نماینده هیچ اسمی از فراز اس‌ام‌اس وجود نداشته و شما می‌توانید به عنوان یک سامانه پیام کوتاه مستقل عمل کنید.

پنل های نمایندگی فراز اس‌ام‌اس قابلیت‌های منحصر بفردی را در اختیار شما قرار می‌دهند که به کمک این قابلیت‌ها نماینده می‌تواند به راحتی پنل پیامک بفروشد و از طریق خرید سامانه پیامک نمایندگی کسب درامد دائمی داشته باشد.

 

 

روش‌های کسب درامد از نمایندگی سامانه پیام کوتاه

روش‌های کسب درامد از پنل نمایندگی پیامک کم نیست و شما می‌توانید به روش‌های مختلف با خرید یک نمایندگی سامانه پیامک کسب درامد داشته باشید

  • کسب درامد از طریق فروش پنل اس ام اس
  • کسب درامد از طریق فروش نمایندگی مستقل سامانه پیام کوتاه
  • کسب درامد از طریق فروش خصوص اختصاصی به کاربران و نمایندگان
  • کسب درامد از طریق فروش شارژ پیامک به کاربران و نمایندگان
  • کسب درامد از طریق دریافت هزینه تمدید سامانه پیامک کاربران و نمایندگان
  • کسب درامد از طریق ارسال پیامک انبوه و ارائه نمایندگی ارسال پیامک

 

 

کسب درامد از طریق فروش سامانه پیام کوتاه

نمایندگی سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس به شما این امکان را می‌دهد که به صورت نامحدود پنل اس ام اس بفروشید و از طریق فروش سامانه پیام کوتاه درامد داشته باشید، نکته جالب انجاست که شما برای ساخت پنل پیامک هیچ مبلغی را به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی‌کنید و مبلغی که از مشتری برای ساخت پنل اس ام اس دریافت می‌کنید تماما به حساب شما واریز می‌شود.

 

کسب درامد از طریق فروش نمایندگی پنل اس ام اس

منطقه ادمین، به عنوان شرکت مادر ارائه دهنده خدمات پیامکی در ایران این قابلیت را فراهم کرده تا نمایندگان محترم بتوانند از طریق فروش پنل نمایندگی پیامک درامد داشته باشند و نمایندگان شما نیز بتوانند سامانه پیامک ریبرند و مستقل از شما داشته باشند و به کسب درامد بپردازند.

ویژگی که پنل نمایندگی اس ام اس شرکت فراز اس‌ام‌اس را از سایر شرکت‌ها متمایز می کند، در سامانه نمایندگی پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس شما هیچ هزینه‌ای بابت ساخت نماینده جدید به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی‌کنید و تمام سود حاصل از فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه مستقیما به حساب شما واریز می‌شود.

 

کسب درامد از طریق فروش خصوص اختصاصی به کاربران و نمایندگان

فراز اس‌ام‌اس به تمامی کاربران و نمایندگان خود و تمامی کاربران نماینده خطوط اشتراکی رند را به صورت رایگان فعال می‌نمایند تا نمایندگان بتوانند به‌صورت رایگان یا با دریافت هزینه این خطوط را برای کاربران فعال کنند، اما گاهی اوقات پیش می‌آید که کاربر قصد خرید شماره اختصاصی برای ارسال پیامک دارد، نماینده بعد از خرید پنل ریسلری نمایندگی پیامک باید تعرفه فروش خطوط را مشخص کند بعد از اینکه نماینده تعرفه فروش خطوط اختصاصی را مشخص کرد، زمانی که کاربر زیرمجموعه نماینده قصد خرید خط اختصاصی را داشته باشد سود نماینده بر اساس قیمت گذاری که برای کاربر مشخص کرده محاسبه شده و به حساب ایشان واریز می‌شود.

 

 

کسب درامد از طریق فروش شارژ پیامک به کاربران و نمایندگان

یکی از وضایف و اقدامات اولیه نماینده، قیمت گذاری تعرفه پیامک است که بعد از خرید پنل اس ام اس نمایندگی از بخش، تنظیمات مدیریتی > قیمت گذاری پیامک، نماینده قادر به مشخص نمودن تعرفه ارسال پیامک می‌باشد، نماینده می‌توانید تعرفه فروش پیامک را بالاتر از قیمت خرید پیامک درج کند تا زمانی که کاربر زیرمجموعه نماینده قصد خرید شارژ دارد سود پیامکی نماینده محاسبه شده و به حساب نماینده واریز شود. درامد نماینده با افزایش تعداد کاربران روز به  روز افزایش می یابد و نماینده می‌تواند با فروش پنل نمایندگی اس ام اس و فروش سامانه پیامک و فروش شارژ پیامک درامد خود را افزایش دهد.بدیهی است که فراز ‌اس‌ام‌اس جهت ایجاد حاشیه سود مناسب برای نمایندگان سامانه پیامک تعرفه خرید پیامک را برای نماینده بسیار پایین‌تر از تعرفه خرید پیامک در پنل‌های کاربری می‌باشد و حتی نماینده قادر است قیمت‌های رقابتی با شرکت مادر( منطقه ادمین) درج نماید.

 

کسب درامد از طریق ارسال پیامک انبوه و ارائه نمایندگی ارسال پیامک

با خرید نمایندگی سامانه پیامک بدلیل تعرفه بسیار مناسب پیامک در سامانه نمایندگی، نماینده می‌تواند با قیمت رقابتی نسبت به فروش پیامک و ارسال پیامک انبوه اقدام نمایید. تعرفه ارسالی پیامک برای نمایندگان حداقل میزان تعیین شده توسط اوپراتور می باشد که نماینده می‌تواند پیامک‌ها را با قیمت دلخواه به فروش برساند و فراز اس‌ام‌اس هیچگونه دخالتی در قیمت‌گذاری پیامک نمایندگان ندارد.

 

 

چون پنل نمایندگی پیامک به‌صورت ریبرند ارائه می‌شود، نماینده موظف است بعد از خرید پنل نمایندگی پیامک اقدام به قراردادن لوگو در سامانه نماید و نسبت به دریافت درگاه پرداخت اختصاصی به پرداخت ملت اقدام کند. اگر نماینده تمایلی به دریافت درگاه پرداخت اختصاصی نداشته باشد می‌تواند از درگاه پرداخت شرکت فراز اس‌ام‌اس برای فروش شارژ به کاربران استفاده نمایید و در صورتی که نماینده اقدام به دریافت درگاه پرداخت اختصاصی نمایند سود حاصل از فروش پیامک به حساب نماینده واریز می‌شود در غیر این صورت سود نماینده به عنوان شارژ به پنل ایشان افزوده می‌گردد.

 

طراحی سایت نمایندگی سامانه ارسال پیامک انبوه

در بسته نمایندگی پیامک فوق پیشرفته، طراحی سایت برای نمایندگان پنل اس ام اس به صورت رایگان وجود دارد که سایت نمایندگی پنل پیامک با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آماده شده و سایت کامل و جامع و شکیل تحویل نماینده می گردد، همچنین تمامی نمایندگان می‌توانند با پرداخت ۳۰۰ هزار تومان نسبت به دریافت سایت اختصاصی جهت فروش و بازاریابی سامانه پیام کوتاه اقدام نمایید یا از سیستم سایت ساز ما برای راه اندازی سایت نمایندگی استفاده کنند.

 

 

در پنل نمایندگی پیامک، نماینده قادر است به‌صورت نامحدود کاربر ثبت نام نمایند، نماینده به بانک جامع شماره موبایل‌ها دسترسی داشته و می‌تواند قابلیت دسترسی به بانک شماره‌ها را به کاربران خود فعال یا محدود نماید، لازم به ذکر است که فراز اس‌ام‌اس از نمایندگان پنل پیامک هزینه آبانمان دریافت نمی‌کند و نماینده تنها یک مرتبه هزینه استفاده از نرم افزار ارسال پیامک انبوه و نرم افزار نمایندگی پنل پیامک را پرداخت می‌کند اما در پنل نمایندگی ارسال پیامک قابلیت تعریف سامانه پیامک به صورت سالانه تعریف شده است و در صورتی که نماینده بخواهد می‌تواند این قابلیت را فعال کند.

 

شما با نمایندگی مستقل سامانه پیام کوتاه میتوانید کسب درامد اینترنتی خود را همین امروز آغاز نمایید از طریق فروش سامانه پیامک یا فروش شارژ پیامک درامد داشته باشید ما برای نمایندگان پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس یک سری ویدیوهای آموزشی ۀماده کرده‌ایم که بعد از خرید پنل ارسال اس ام اس نمایندگی، در اختیار نماینده قرار می‌گیرد که در این ویدیوهای آموزشی در مورد نحوه تنظیمات دقیق بخش‌های مختلف نمایندگی سامانه پیامک صحبت کرده‌ایم و یک فایل صوتی در مورد روش‌های بازاریابی و فروش پنل پیامک به نمایندگان ارائه می‌دهیم و در این فایل به نمایندگان سامانه پیام کوتاه راهکارهای نوین فروش پنل اس ام اس را معرفی می‌کینم.

 

تسهیل در خرید نمایندگی سامانه پیامک

منطقه ادمین، با محوریت اشتغال‌زایی طرح تسهیل در خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه را راه‌اندازی کرده‌است که نمایندگان می‌توانند نمایندگی پنل اس ام اس را به صورت اقساطی در دو قسط تهیه کنند، در روش پرداخت اقساطی ۵۰% مبلغ پنل نمایندگی پیامک هنگام عقد قرارداد و ۵۰% باقی مانده در ابتدای ماه آینده از نماینده دریافت می‌گردد.

 

خرید نمایندگی سامانه پیامک در کمتر از چند دقیقه

 

 

پنل نمایندگی پیامک – نمایندگی پنل اس ام اس

۵ (۱۰۰%) ۳ votes

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »