آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
چه چیزهایی بر غریزه جنسی ما تاثیرگذار هستند

چگونه غریزه جنسی را تقویت کنیم ؟

salamatmag 1 29 300x150 چه چیزهایی بر غریزه جنسی ما تاثیرگذار هستند

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه چه چیزهایی بر غریزه جنسی ما تاثیرگذار هستند می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

کم شدن میل جنسی و تضعیف این نیرو با عناصر محیطی زیادی در بدن به وجود می آید. به عنوان مثال استفاده ار الکل، جروبحث، استرس، مصرف بعضی داروها، چاقی، یائسگی و افسردگی و خیلی از موارد دیگر می توانند باعث کم شدن نیروی جنسی شوند در ادامه به راهنمایی های مشاورین جنسی در این باره توجه کنید.

 

برخی اشخاص وقتی تحت استرس قرار گرفته اند به خوبی از پس بسیاری از کارهایشان برامده. ولی احساس جنسی اصولا یکی از آن ها نمی باشد. استرس در محل کار، خانه یا در روابط می تواند برای هر کسی به وجود اید. این که یاد گرفته اید چطور این استرس را به روشی درست کنترل بکنید، واقعا به شما کمک کرده است. خیلی کارها می باشد که خودتان می توانید برای کنترل استرس انجام داده باشید یا این که به یک مشاور یا پزشک مراجعه بکنید.

 

 

مشکل داشتن با شریک زندگیتان میل جنسی شما را از نابود میکند

 

مشکل داشتن با شریک زندگیتان جزو عوامل موثر نابود کننده میل جنسی هست. برای خانوم ها، احساس نزدیکی مهم ترین بخش برای داشتن میل جنسی می باشد. برای هر دو جنس، جر و بحث کردن، ارتباط ضعیف، احساس خیانت یا هر مشکلی که با اعتماد کردن در ارتباط بوده، میل جنسی را نابود میکند اگر برگشتن به روال عادی زندگی برایتان دشوار هست، بهتر است به جلسات مشاوره دو نفره رفته و مشکل را با مشاور در میان بگذارید.

 

 

الکل میل جنسی شما را از بسیار کاهش و یا حتی ممکن است نابود کند

 

نوشیدنی الکلی امکان دارد باعث شود راحت تر میل جنسی خود را ابراز بکنید. ولی مصرف الکل می تواند میل جنسی شما را سرکوب بکند. و نیز مست بودن شما می تواند باعث از بین رفتن میل جنسی شریک تان بشود

 

اگر سطح فولات خون شما کم شده به طور حتم انرژي و تمايل شما هم به برقراري رابطه زناشويي کمتر خواهد بود. تحقيقات جهاني نشان داده است که زن ها به طور عادی به اندازه کافي ويتامين‌هاي گروه B را دريافت نمي‌کنند و اين مساله توانایی را دارند در کاهش ميل جنسي آنها موثر بوده باشند. در نتیجه، کمبود آهن هم مي‌تواند باعث بدخلق شدن خانم‌ها و کاهش ميل جنسي‌شان بشود. پس شما مي‌توانيد با مصرف به اندازه غذاهاي که شامل آهن و فولات مثل اسفناج، عدس، انواع گوشت‌ها و حبوبات، هميشه ميل جنسي خود را زنده کرده باشید. با اين حساب، مشاهده خواهید کرد که گاهي اوقات يک مساله ساده و پيش پا افتاده خواهد توانست در کاهش يا افزايش ميل جنسي شما بسيار مهم بوده باشد و زندگي زناشويي‌تان را به شدت تحت تاثير خود قرار دهد. اگر مي‌خواهيد عوامل تاثيرگذار ديگر در رابطه با زندگي زناشويي‌تان را هم شناسایی کنید.

 

همیشه این سوال برای زوج های جوان مطرح است که چگونه می توان به اوج لذت جنسی رسید شما مخاطبین عزیز می توانید با مراجعه به پست چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت و مطالعه آن اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

salamatmag 2 24 300x150 چه چیزهایی بر غریزه جنسی ما تاثیرگذار هستند

 

 

اغلب اشخاص شاغل پس از برگشتن از محل کار خود، آن قدر از کار و ترافيک راه و استرس ناشي از آنها خسته میشوند که ترجيح خواهند داد به جاي داشتن يک رابطه زناشويي لذت‌بخش، بدون خوردن شام استراحت کنند تا اين‌طوري از دست خستگي روزانه‌شان خلاص بشوند. اما نظر روان‌شناسان و متخصصان سلامت جنسي چيز ديگري هست. آنها معتقدند که خانم يا آقا مي‌توانند با ماساژ دادن شانه و گردن همسرانشان، هم خستگي کار و استرس روزانه را از او دور بکنند و هم با تماس پوستي که از اين طريق ايجاد کرده اند، او را براي برقراري يک رابطه زناشويي سالم، آماده سازند. راستي! يادتان نرود که تنها ۱۰ دقيقه ماساژ دادن براي آمادگي پيش از رابطه زناشويي، کافي هست

 

 

غذاهای بر پایه سویا

 

ناراحت نباشید قرار نیست که دیگر سویا را به کلی کنار بگذارید، اما بسیار مهم هست که حواستان به مقدار سویایی که می خورید بوده باشد. پژوهش ها نشان داده مصرف بالای غذاهایی که بر پایه سویا می باشند می تواند سطح تستوسترون و تعداد اسپرم را کم بکنند. پس لازم نیست حتما سویا را از برنامه غذایی تان پاک بکنید، فقط کافیست میزان مصرفتان را عادی کنید.

 

salamatmag 3 25 300x150 چه چیزهایی بر غریزه جنسی ما تاثیرگذار هستند

 

 غذاهای سرشار از چربی های اشباع

 

اگر بعضی از غذاهای مورد علاقه تان سرخ کردنی می باشند امکان دارد خوشمزه باشند اما سرشار از چربی های اشباع شده هستند.چربی های اشباع از جمله عوامل بسته شدن شریان ها، جریان خون ضعیف و افزایش وزن می باشند که همه اینها روی هم باعث اختلال در نعوظ شده است.

 

اختلال در نعوظ تاثیر مستقیمی روی میل جنسی داشتخه. اگر بد غذا بخورید بیشتر در خطر چاقی و مشکلاتی مثل دیابت و فشار خون بالا قرار خواهید گرفت که روی میل جنسی تان  اثر خواهد گذاشت. عاقلانه این هشت که امروز درست غذا بخوریم تا در آینده زندگی جنسی و  سالمی داشته باشیم. دیگر غذاهای سرشار از چربی های اشباع، گوشت قرمز و پنیر می باشند.

 

 

روغن سبزیجات

 

بعضی از روغن های گیاهی سرشار از چربی های دارای حلقه های اشباع نشده اند که امکان دارد باعث شوند سطح تستوسترونتان به شدت کم بشود. تستوسترون در میزان میل جنسی خانم ها و آقایان نقش ایفا کرده. در نتیجه اگر نگران هستید این نوع چربی ها برایتان دردسرساز بشوند، توصیه می شود از روغن زیتون اکسترا ویرجین استفاده بکنید.

نوشته چه چیزهایی بر غریزه جنسی ما تاثیرگذار هستند اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »