آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  سیستم های آبیاری قطره ای؛ حذف روش های ستنی آبیاری

  آبیاری قطره ای یک واژه بسیار کلی است که به تمام سیستم های آبیاری میکرو و یا خرد آبیاری ( Micro-Irrigation System ) اطلاق می شود. گرچه واژه های Trickle یا Drip قطره های آب را تداعی می کنند اما هر سیستمی که در زمان معین به مقدار مشخصی آب را به یک گیاه برساند یا آن را در مکان مشخصی توزیع کند، خرد آبیاری نامیده می شود. به خرد آبیاری ها روش آبیاری موضعی (Localized Irrigation) هم گفته می شود. صرف نظر از این که آب با چه شیوه ای توزیع شود چنان چه سیستم آبیاری بتواند اهداف زیر را تامین کند می توان آن را آبیاری قطره ای نامید:

  آبیاری قطره ای این ذهنیت را در بین برخی زارعین به وجود آورده است که در این سیستم مقدار کمی آب به زمین داده می شود. حال آن که آبیاری قطره ای به مفهوم کم آبیاری نیست و اگر لازم باشد با این سیستم نه تنها اطراف گیاه بلکه تمام سطح زمین مرطوب شود (همانند سیستم آبیاری که شهرداری تهران در باغچه های شهری اعمال کرده است!). ولی از طرف دیگر گاهی مشاهده می شود که زارعین پس از اجرای طرح های آبیاری قطره ای در باغات یا مزارع خود از کاهش محصول و یا عدم رشد گیاه شکایت داشته اند که دلیل اصلی آن علاوه بر اجرای غیر صحیح طرح ممکن است عدم کفایت آبیاری گیاه بوده است.

  آبیاری قطره ای

  نفوذ آب در آبیاری قطره ای در خاک های مختلف

  آبیاری قطره ای را می توان گران ترین نوع سیستم آبیاری دانست، زیرا هزینه های سرمایه گذاری و راهبری این سیستم به مراتب بیشتر از سایر روش هاست. معمولا این روش در جاهایی اجرا می شود که کمبود آب وجود داشته و یا قیمت آب بسیار زیاد باشد. بنابراین باید نوع و مقدار محصول تولیدی پاسخگوی هزینه های این سیستم باشد. نباید تصور کرد که تمام سیستم های آبیاری قطره ای، پیچیده و اعمال آن ها مشکل خواهد بود زیرا برعکس تصور عموم، برخی از این سیستم ها بسیار ساده پیاده سازی می شوند. به عنوان مثال در آبیاری کوزه ای (Porous Pot Irrigation) یک ظرف سرامیکی قابل نفوذ در پای هر بوته گیاه یا درخت در داخل خاک نصب شده و با لوله یا دست آب به داخل آن ریخته می شود تا آب به تدریج در خاک نفوذ کرده و به مصرف گیاه برسد. امروزه کمبود آب باعث شده است که حتی روش های آبیاری قطره ای غیر اتوماتیک که نیروی کارگری مورد نیاز در آن ها بسیار زیاد است توسعه پیدا کنند. برخی باغداران آب رابا سطل حمل کرده و در باغات به پای درختان می ریزند و یا آبیاری با تانک (Tank Irrigation) برای فضای سبز و باغات در داخل شهرها و روستاها یکی از روش های مرسوم و در عین حال اقتصادی می باشد که تمام این روش ها را می توان تحت نام آبیاری قطره ای طبقه بندی کرد.

  آبیاری قطره ای

  آبیاری کوزه ای (Porous Pot Irrigation)

   ارسال در حدود 9 ساعت قبل  ادامه مطلب »
  همه چیز در مورد کابین دوش

  همانطور که استفاده از یک وسیله مدرن به صورت به جا و متناسب باعث می‌شود که نمای فضا به شکل کلی بهبود یابد، یک انتخاب نامناسب نیز می‌تواند تأثیر منفی بزرگی داشته باشد و در مورد کابین دوش نیز این قضیه صادق است. امروزه شاهد تولید انواع مختلفی از این کابینا هستیم که هر کدام از آنها دارای ویژگی‌ها و ابزارهای مختلفی هستند که آنها را نسبت به یکدیگر متمایز ساخته است. در حال حاضر، از کابین دوش به شکل‌ها و طرح‌های مختلفی استفاده می‌شود که برخی از آنها به لطف انتخاب مناسب، نمای فوق العاده ای خلق کرده‌اند.

  با توجه به اینکه هنوز هم طیف وسیعی نسبت به کاربرد کابین دوش اطلاعات کافی ندارند، ما در کلینیک ساختمانی منطقه ادمین وظیفه خود می دانیم که در مورد آنها اطلاعاتی کافی و کامل در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

  کابین دوش و نقش آن

  اگر بخواهیم از لحاظ منطقی و اقتصادی به کابین دوش نگاه کنیم، می‌توانیم آن را بدین صورت تعریف کردیم؛ یک ابزار شیشه‌ای است که در یک قسمت از حمام نصب شده و هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ انرژی به آن کمک می‌کند. در حقیقت این تعریف نشان می‌دهد که کابین‌ها می‌توانند نقشای متفاوتی داشته باشند و در طرف مقابل از لحاظ اقتصادی نیز برای فرد صاحب منزل مناسب باشد.

  کابین دوش و نقش آن

  معمولاً نقش کابین دوش با توجه به فضای که در آن استفاده می‌شود و همچنین متعلقاتی که بر روی آن نصب می‌شود، ممکن است کاملاً متفاوت باشد. برخی از این کابین‌ها کاملاً معمولی و به صورت یک اتاقک شیشه‌ای هستند و برخی دیگر به تجهیزاتی مانند سیستم‌های گرمایشی و سیستم نمایشگر الکترونیکی مجهز هستند که کاربرد آنها را پیچیده‌تر می‌کند. اما ابتدائی ترین و اصلی‌ترین نقش کابین دوش این است که ضمن جداسازی بخشی از حمام برای جلوگیری از انتقال رطوبت، به انرژی و از دست نرفتن گرمای حمام کمک می‌کند.

  مزایای استفاده از کابین دوش

  • جلوگیری از اتلاف انرژی: کابین دوش با توجه به این که یک فضای بسته ایجاد می‌کند، از خروج گرما جلوگیری کرده و انرژی کمتری مصرف می‌شود.
  • جداسازی قسمت دوش از سرویس بهداشتی: ایجاد یک فضای بسته توسط این کابین‌ها کمک می‌کند که رطوبت و مواد شوینده به سایر قسمت‌های سرویس بهداشتی منتقل نشود.
  • جلوگیری از انتقال رطوبت: رطوبت و بخار حمام نسبت به رطوبت معمولی خطرناکتر است و ممکن است به خوردگی وسایل و تجهیزات سرویس بهداشتی منجر شود.
  • گرم شدن سریع داخل کابین: کابین‌ها کمک می‌کنند که بخش کوچکی از حمام جداسازی شود و نیازی به گرم کردن سایر قسمت‌های سرویس بهداشتی نباشد و در نتیجه فضای داخلی کابین دوش به سرعت گرم می‌شود.
  • جلوگیری از انتقال مواد شوینده با سایر قسمت‌های سرویس بهداشتی: اگرچه عدم انتقال رطوبت به سایر بخش‌های سرویس بهداشتی مهم است، جلوگیری از انتقال مواد شوینده نیز اهمیت دارد و از این طریق از لیز شدن فضای سرویس بهداشتی جلوگیری می‌شود.

  بخوانید  همه چیز در مورد وان حمام

  مزایای استفاده از کابین دوش

  انواع کابین دوش از لحاظ ساخت

  اگر بخواهیم کابین دوش را از لحاظ ساخت و تولید بررسی کنیم، باید آنها را به صورتی اتاقکی ساخته شده از شیشه‌های نشکن در نظر بگیریم که ممکن است به صورت معمولی یا پیشرفته تولید شده باشند. به طور کلی انواع کابین‌ها از لحاظ ساخت به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • کابین دوش دست ساز: این کابین‌ها توسط فرد یا گروه‌های طراحی حرفه‌ای با استفاده از شیشه‌های نشکن و به صورت دست ساز در محل سرویس بهداشتی ساخته می‌شوند. کابین‌های دست ساز بسیار معمولی هستند و در آنها از تجهیزات پیشرفته خاصی استفاده نمی‌شود.

  کابین دوش دست ساز

  • کابین پیش آماده معمولی: کابین دوش پیش آماده معمولی از قبل به صورت یک اتاقک شیشه‌ای در کارخانه‌های تولید کننده ساخته می‌شوند و ابزار خاصی بر روی آنها نصب نمی‌شود. این کابین‌ها از قبل آماده هستند و تنها خریدار آنها را با توجه به فضای سرویس بهداشتی خود انتخاب کرده و با شیوه‌های معمولی نصب می‌کند. جنس این کابین‌ها از شیشه نشکن بوده و تنها ممکن است یک قاب فلزی برای آنها قرار داده شود.

  کابین دوش پیش آماده معمولی

  • کابین پیش آماده پیشرفته: می‌توان این کابین‌ها را پیشرفته‌ترین، زیباترین و گران‌ترین گزینه در نظر گرفت که سازندگان آنها نهایت سلیقه و دست و دلبازی را در آنها به خرج داده و از تجهیزات پیشرفته مختلفی در آنها استفاده کرده‌اند. به عنوان مثال، نمایشگرهای دیجیتال، سنسورهای حرارتی، سنسورهای رطوبت سنج، دوش‌های مختلف و هوشمند، سیستم‌های گرم کننده کف و سیستم‌های هشدار دهنده تنها بخشی از فناوری‌های جدید به کار رفته در کابین‌های پیشرفته هستند.

  کابین دوش پیش آماده پیشرفته

  زیردوشی کابین دوش

  یکی از قسمت‌هایی که در نظافت و راحتی کابین دوش مؤثر است، زیردوشی کف آن است که به صورت یکپارچه تمام فضای زیرین آن را پوشش می‌دهد. این زیردوشی به شکلی طراحی می‌شود که از انتقال آب و مواد شوینده به بیرون اتاقک جلوگیری کرده و از سوی دیگر به نظافت بهتر آن کمک می‌کند. شرکت‌های سازنده این کابین‌ها معمولاً از دو ماده اصلی برای ساخت زیردوشی استفاده می‌کنند:

  • زیردوشی‌های سرامیک: این زیردوشی‌ها از جنس سرامیک خالص بوده و استحکام مکانیکی بالایی دارند. صاف بودن سطح آن‌ها و همچنین دارا بودن یک لایه لعاب، کمک می‌کند که زیردوشی کابین دوش سرامیکی انتخاب مناسبی برای کف آنها محسوب شود. البته وزن بالا و سفت بودن کف آنها ممکن است باعث شود بعضی از خریداران نسبت به این گزینه‌ها دید مثبتی نداشته باشند.

  زیردوشی سرامیکی کابین دوش

  • زیردوشی‌های آکریلیکی: تنوع طلبی و امکان ایجاد طرح‌های مختلف با رنگ بندی متفاوت باعث شد که برخی از سازندگان کابین دوش به سمت استفاده از زیردوشی‌های آکریلیکی بروند که از تنوع رنگ بالاتری نسبت به سرامیک برخوردارند و سطح آنها نیز نرم‌تر است. اگرچه این زیردوشی ها نسبت به نوع سرامیکی از استحکام کمتری برخوردار هستند، اما زیبایی و وزن سبک آنها باعث شده است که تمایل افراد با آنها بالا باشد.

  زیردوشی آکریلیکی کابین دوش

  مدل‌های مختلف کابین دوش

   کابین دوش از لحاظ طراحی و مدل به سه نوع مختلف تقسیم بندی می‌شود که هر کدام از آنها با توجه به سلیقه سازنده، می‌توان به شکل‌های مختلف و در طرح‌های مختلف اجرا کرد:

  • کابین دوش نیم گرد یکپارچه: طراحی کابین نیم گرد به صورتی است که گوشه‌های آن به صورت نیم گرد قرار داشته و کاملاً یکپارچه ساخته می‌شود. در حقیقت شیشه استفاده شده در این کابین‌های یکپارچه است و تنها در محل گوشه‌ها خم شده است.

  کابین دوش نیم گرد یکپارچه

  • کابین دوش مربعی یکپارچه: این کابین‌ها همانند کابین‌های نیم گرد به صورت یکپارچه ساخته می‌شوند و معمولاً اندازه‌های آنها به صورت استاندارد است. البته خریداران می‌توانند اندازه‌های مورد نظر خود را به شرکت‌ها سفارش دهند و با توجه به سلیقه آنها تولید صورت گیرد.

  کابین دوش مربعی یکپارچه

  • کابین دوش چند تکه: رایج‌ترین نوع کابین دوش، کابین‌های چند تکه تکه هستند که کناره‌های آن از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده و بر روی یک پایه‌ یا قاب سوار شده‌اند. این سبک در طراحی باعث می‌شود که طراحان انعطاف پذیری بیشتری به خرج دهند و انواع متفاوت‌تری از درب‌های ورودی برای کابین دوش طراحی کنند.

  بخوانید  همه چیز در مورد روشویی

  کابین دوش چند تکه

  انواع طراحی در شیشه کابین دوش

  یکی دیگر از مواردی که باعث تفاوت در کابین‌های دوش می‌شود، طراحی شیشه آن است که ممکن است به صورت ساده یا طرح دار باشد. برخی از نمونه‌های رایج آنها در سطح بازار عبارتند از:

  1. شیشه‌های ساده معمولی: این کابین‌ها از شیشه‌های نشکن معمولی ساخته می‌شوند و هیچگونه طرح یا نمای خاصی بر روی آنها کار نمی‌شود و زیبایی آنها تنها به قاب طرح کابین برمی‌گردد.

  کابین دوش شیشه ساده معمولی

  1. شیشه سکوریت طرح دار مات: این کابین‌ها به شکلی طراحی می‌شوند که بخشی از نمای داخلی کابین را با استفاده از طرح‌ها و الگوهای مات می‌پوشانند. استفاده از طرح‌های مختلف به سلیقه سازندگان بستگی دارد.

  کابین دوش شیشه سکوریت طرح دار مات

  1. شیشه سکوریت دودی: این کابین‌ها به منظور پوشش دادن فضای کامل داخلی کابین طراحی شده است و معمولاً در مورد حمامهای که با سرویس بهداشتی مشترک هستند به کار می‌رود.

  کابین دوش شیشه سکوریت مات

  انواع کابین دوش از لحاظ درب ورودی

  اما معیار دیگری که می‌توان برای دست بندی کابین دوش مورد استفاده قرار داد، اشاره به نحوه عملکرد درب ورودی آنهاست. توجه به این نکته ضروری است که استفاده از کابین‌های مدرن یا معمولی باعث می‌شود که نوع درب استفاده شده در آنها نیز متفاوت باشد. با توجه به کابین‌های موجود در بازار می‌توان به این سه گزینه اشاره کرد:

  • کابین معمولی بدون درب: این کابین‌ها ممکن است به صورت دست ساز یا پیش ساخته باشند که سازندگان برای آنها هیچ ورودی یا دربی در نظر نگرفته‌اند و تنها از سه قسمت آن بسته است. در حقیقت این کابین‌ها بیشتر برای جداسازی بخشی از سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و تاثیری در جلوگیری از انتقال رطوبت یا مواد شوینده به سرویس بهداشتی ندارند.

  کابین دوش معمولی بدون درب

  • کابین با درب لولایی: در این کابین‌ها از سیستم لولا برای باز و بسته شدن درب استفاده می‌شود. با توجه به بزرگ یا کوچک بودن فضای حمام، ممکن است این لولا‌ها به سمت بیرون یا داخل حمام گردش داشته باشند. انتخاب این گزینه بیشتر به فضای حمام و سلیقه طراح بستگی دارد.

  کابین دوش با درب لولایی

  • کابین با درب کشویی: کابین دوش با درب کشویی برای سرویس‌های بهداشتی و حمام‌هایی که اندازه کوچکی دارند ایده‌آل به نظر می‌رسد. نحوه باز شدن در این کابین‌ها به صورتی است که بر روی یک ریل لغزنده قرار گرفته و وارد فضای حمام نمی‌شود. کار با این کابین‌ها راحت است و معمولاً مشتریان نیز به آنها متمایلند.

  کابین دوش با درب کشویی

  انواع کابین دوش از لحاظ جنس قاب

  اگرچه در طراحی کابین دوش استفاده از شیشه نشکن اهمیت ویژه‌ای دارد، اما قاب استفاده شده در آنها نیز به استحکام بیشتر و طول عمر بالاتر آنها کمک می‌کند و تأثیر مستقیمی بر زیبایی آنها دارد. در حال حاضر مدل‌های مختلفی از کابین‌ها با قاب متفاوت عرضه می‌شوند:

  • کابین با قاب شیشه‌ای: در این کابین‌ها سعی می‌شود که از یک سیستم شیشه‌ای خاص برای نگه داشتن بخش‌های مختلف استفاده شود. مهم‌ترین مزیت استفاده از قاب شیشه‌ای این است که تأثیر چندانی بر ظاهر اصلی کابین ندارند و ظاهر اولیه آنها حفظ می‌شود.

  کابین دوش با قاب شیشه ای

  • کابین با قاب آلومینیومی: ماده آلومینیوم به سختی دچار خوردگی می‌شود و طول عمر بالایی دارد. سازگاری آن با شیشه کمک می‌کند که یک قاب مناسب و سبک برای آن ایجاد کند. قاب آلومینیومی استحکام بالایی به کابین دوش می‌دهد و وزن آن را بالا نمی‌برد، اما در کل ممکن است تأثیر منفی بر ظاهر آن داشته باشد.

  کابین دوش با قاب آلومینیومی

  • کابین با قاب استنلس استیل: قاب استنلس استیل برای کابین دوش تقریباً همان نقشی را ایفا می‌کند که قابهای آلومینیومی بر عهده دارند، با این تفاوت که این قاب‌ها از وزن بیشتری برخوردار هستند و نسبت به آلومینیوم از استحکام بیشتری برخوردارند. ضمناً جلای براق آنها به راحتی با شیشه ست می‌شود.

  کابین دوش با قاب استیل

  نکاتی در مورد خرید کابین دوش

  نکته‌ای که استفاده از کابین دوش را می‌تواند تحت تأثیر قرار دهد این است که به هنگام خرید آن به چه نکاتی توجه داشته باشیم. معمولاً نوع این کابین‌ها با توجه به فاکتورهای مختلفی ممکن است تغییر کند و حتی سلیقه خریدار نیز در آن‌ها مؤثر باشد. در حالت کلی، به هنگام خرید کابین دوش باید به موارد زیر توجه داشته باشیم:

  • توجه به فضای حمام: مهم‌ترین موضوعی که خرید کابین دوش را تحت تأثیر قرار می‌دهد و حتی می‌تواند اندازه و قیمت آن را نیز تحت شعاع خود قرار دهد، فضای حمام و سرویس بهداشتی و اندازه آنهاست. با توجه به اینکه انتخاب کابین بر اساس اندازه و فضای در دسترس انجام می‌گیرد، به هنگام خرید باید اندازه استاندارد برای نصب کابین را تعریف کرد و سپس با توجه به آن، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرد.

  فضای حمام در خرید کابین دوش

  • سفارش خرید کابین دست ساز: یکی دیگر از گزینه‌هایی که برای خرید کابین دوش مطرح می‌شود این است که به جای استفاده از گزینه‌های پیش آماده، به سراغ شرکت‌ها و طراح‌هایی برویم که امکان ساخت کابین را در محل حمام یا سرویس‌بهداشتی فراهم می‌کند. این گزینه در مورد کسانی که به دنبال طراحی منحصر به فرد هستند یا ساختار فضایی آنها استاندارد نیست، ایده آل است.
  • خرید کابین پیش آماده: اما راحت‌ترین گزینه و احتمالاً پرهزینه‌ترین آنها، خرید کابین به صورت پیش آماده است. این کابین‌ها قبلاً در شرکت تولید شده و اندازه و شرایط آنها با توجه به معیارهای استاندارد صورت گرفته است. تنها کاری که باید خریدار انجام دهد این است که اندازه‌ی حمام و سرویس بهداشتی خود را به فروشنده اعلام کرده و محصول مناسب با توجه به آن برای خود انتخاب کند.

  خرید کابین دوش پیش آماده

  می‌توان در مورد کابین دوش به موارد مختلف دیگری نیز اشاره کرد که اغلب آنها جانبی و اهمیت کمتری دارند؛ اما اگر به مشاوره بیشتری نیاز دارید و یا قصد خرید کابین دوش را دارید، با ما در کلینیک ساختمانی منطقه ادمین در تماس باشید.

  بخوانید  برندهای برتر تولید کننده کابین روشویی


   

   ارسال در حدود 10 ساعت قبل  ادامه مطلب »
  افزونه ثبت نام و ورود با موبایل | Mobile Number Signup

  افزونه ثبت نام و ورود با موبایل | Mobile Number Signup

  ۵ (۱۰۰%) ۱ vote

   

  وردپرس یکی از پر استفاده ترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان است. بسیاری از سایت های اطلاع رسانی و فروشگاهی با این سیستم راه اندازی می شود. دغدغه اصلی مدیران فروشگاهی ووکامرس که بر پایه وردپرس نصب و راه اندازی می شود مرحله ورود و ثبت نام کاربر می باشد. مرحله تایید ایمیل در ثبت نام و یا فراموشی رمز همیشه کاربران و صاحبان سایت ها را آزار می دهد.

   

  یکی از بهترین گزینه ها ثبت نام یا ورود با تایید شماره موبایل می باشد که روز به روز در سایت های مدرن شاهد راه اندازی آن هستیم. روش کلی این گزینه ارسال یک کد تایید به شماره موبایل کاربر می باشد و کاربر با وارد کردن آن شماره هویت خود را به سایت اثبات می کند و سایت او را وارد بخش حساب کاربری اش می کند. بدون نیاز به یادآوری رمز عبور سایت.

  یکی از افزونه هایی که در ووکامرس وردپرس این کار را انجام می دهد افزونه digits می باشد. این افزونه مجهز به درگاه پیامکی منطقه ادمین می باشد و خریداران این افزونه می توانند با استفاده از یک پنل ارزان قیمت وب سرویس منطقه ادمین و با هزینه بسیار کم سیستم ورود به سایت بر پایه wordpress را به این سیستم مجهز کنند.

  افزونه digits توسط گروه طراحی سایت مرسا بومی و فارسی سازی شده و برای استفاده سایت های ایرانی از امکانات آن با همکاری گروه منطقه ادمین درگاه وب سرویس پیامکی منطقه ادمین به آن اضافه شده است.

   

   

  ویژگی های افزونه digits ثبت نام و ورود به وردپرس با شماره موبایل:

  سایت ژاکت این امکانات را برای افزونه ثبت نام و ورود به ورد پرس با شماره موبایل یا همان digits شمرده است:

  – آپدیت رایگان
  – ارسال رمز عبور در موقع فراموشی رمز عبور
  – ورود با رمز
  – ورود با کد تایید پیامکی
  – ایجاد مشتری در فاکتور ووکامرس
  – کاملا فارسی سازی شده
  – ریست رمز ورود با ارسال کد تایید پیامکی
  – ثبت نام با پسورد و لاگین با پسورد و یا پیامک کد تایید
  – ورود به سیستم بدون رمز عبور
  – ورود به سیستم بدون ایمیل
  – فعال و غیرفعالسازی ایمیل در فرم ثبت نام و لاگین
  – فعال و غیرفعالسازی پسورد در ثبت نام و لاگین
  – مسیردهی لاگین و ثبت نام
  – پشتیبانی کامل از ووکامرس
  – ایجاد کاربر از پنل مدیریت
  – ایجاد محدودیت برای کشورهای خاص
  – انتخاب کشور دیفالت
  – پشتیبانی از پنل های مختلف پیامکی
  – کاملا اورجینال و خرید شده از سایت

   

  برای دانلود افزونه از ژاکت اینجا کلیک نمایید

   

  اسکرین شات

  ثبت نام و ورود به ووکامرس وردپرس با شماره موبایل

  ثبت نام و ورود به ووکامرس وردپرس با شماره موبایل

   

  ثبت نام و ورود به ووکامرس وردپرس با شماره موبایل

  ثبت نام و ورود به ووکامرس وردپرس با شماره موبایل

   

  ثبت نام و ورود به ووکامرس وردپرس با شماره موبایل

  ثبت نام و ورود به ووکامرس وردپرس با شماره موبایل

   

  برخی سئوالات و پاسخ های مطرح شده درباره درگاه منطقه ادمین را در بخش نظرات این صفحه بخوانید. دیدگاه های خود را نیز می توانید از طریق فرم نظرات همین صفحه ارسال نمایید.

   

  برای دانلود افزونه از ژاکت اینجا کلیک نمایید

   

   ارسال در حدود 11 ساعت قبل  ادامه مطلب »
  دانلود آهنگ مسعود صادقلو عاشق شدم

  این مطلب از وب سایت و زسانه بزرگ آپ موزیک رپورتاژ گردیده است.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو عاشق شدم

  امروز آپ موزیک برای شما کاربران ترانه عاشق شدم با صدای مسعود صادقلو با کیفیت اصلی

  Exclusive Song: Masoud Sadeghlo – “Ashegh Shodam” With Text And Direct Links In UpMusic

  … جهت تکمیل آرشیو …

  dg دانلود آهنگ مسعود صادقلو عاشق شدم

  متن آهنگ عاشق شدم مسعود صادقلو

  ♪♪♫♫♪♪♯

  عاشق شدن تو نگاه اول یعنی عشق منو تو
  حرفای شیرین دم گوش هم کار هرشب منو تو
  ♪♪♫♫♪♪♯ دوست دارم حرفاتو شیرینه حرفات ♪♪♫♫♪♪♯
  دوست دارم گرماتو دل گرمیه دستات
  دوست دارم حرفاتو شیرینه حرفات
  دوست دارم گرماتو دل گرمیه دستات
  ♪♪♫♫♪♪♯ بیا بیا بی تو میمیرم بیا بیا ♪♪♫♫♪♪♯
  به عشقت اسیرم بیا بیا
  من دوستت دارم بیا بیا دووم نمیارم

  UpMusicTag دانلود آهنگ مسعود صادقلو عاشق شدم

  عاشق شدن تو نگاه اول یعنی عشق منو تو
  حرفای شیرین دم گوش هم کار هرشب منو تو
  ♪♪♫♫♪♪♯ دوست دارم حرفاتو شیرینه حرفات ♪♪♫♫♪♪♯
  دوست دارم گرماتو دل گرمیه دستات
  دوست دارم حرفاتو شیرینه حرفات
  دوست دارم گرماتو دل گرمیه دستات
  ♪♪♫♫♪♪♯ بیا بیا بی تو میمیرم بیا بیا ♪♪♫♫♪♪♯
  به عشقت اسیرم بیا بیا
  من دوستت دارم بیا بیا
  دووم نمیارم

  ♪♪♫♫♪♪♯

  مسعود صادقلو عاشق شدم

  منبع ( surce ) : دانلود آهنگ مسعود صادقلو عاشق شدم

   ارسال در حدود 16 ساعت قبل  ادامه مطلب »
  ورژن جدید از آهنگ اگه بارون بباره مهدی احمدوند

  این مطلب از وب سایت و زسانه بزرگ آپ موزیک رپورتاژ گردیده است.

  ورژن جدید از آهنگ اگه بارون بباره مهدی احمدوند

  موزیک اگاه بارون بباره با صدای مهدی احمدوند مجددا تظیم شده ، هم اکنون از آپ موزیک همراه با تکست دانلود کنید

  شعر , آهنگسازی و تنظیم کننده : مهدی احمدوند

  Download New Mix : Mehdi Ahmadvand | Age Baroon Bebare With Text And Direct Links In UpMusic

  .:. تنظیم مجدد توسط مهدی احمدوند .:.

  Age Baroon Bebareh New Version ورژن جدید از آهنگ اگه بارون بباره مهدی احمدوند

  متن آهنگ اگه بارون بباره مهدی احمدوند

  چشات اوج آرامشه
  نباشی قلب من نفس نمیکشه♪♪♫♫♪♪♯
  صدات برام نوازشه
  صدات که میزنم برای خواهشه
  برای خواهشه
  میخوام خواهش کنم ازت
  همه حواستو به من بدی فقط♪♪♫♫♪♪♯
  میخوام تصدقت بشم
  فرهاد تیشه زن تصورت بشم
  تصورت بشم
  اگه بارون بباره یه چند تا دونه

  ♪♪♫♫♪♪♯ شعر , آهنگسازی و تنظیم کننده : مهدی احمدوند ♪♪♫♫♪♪♯
  چه حالی میشم خدا میدونه
  چه حال خوبی تو قلبامونه
  چقد میخوامت خدا میدونه

  چشات نقاشی خداست♪♪♫♫♪♪♯
  میخواستمت ببین خدا همینو خواست
  هوا هوای عاشقاست
  زمین از این به بعد
  بهشت ما دوتاست
  بهشت ما دوتاست
  اگه بارون بباره یه چند تا دونه♪♪♫♫♪♪♯
  چه حالی میشم خدا میدونه
  چه حال خوبی تو قلبامونه
  چقد میخوامت خدا میدونه
  خدا میدونه

  ♪♪♫♫♪♪♯

  مهدی احمدوند اگه بارون بباره ورژن آروم

  منبع ( surce ) : ورژن جدید از آهنگ اگه بارون بباره مهدی احمدوند

   ارسال در حدود 20 ساعت قبل  ادامه مطلب »
  دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تب

  این مطلب از وب سایت و زسانه بزرگ آپ موزیک رپورتاژ گردیده است.

  دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تب

  امشب آپ موزیک برای شما کاربران ترانه تب با صدای محسن ابراهیم زاده با کیفیت اصلی

  آهنگسازی : محسن ابراهیم زاده / تنظیم کننده : مصطفی مومنی

  Exclusive Song: Mohsen Ebrahim Zade – “Tab” With Text And Direct Links In UpMusic

  … جهت تکمیل آرشیو …

  ghj دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تب

  متن آهنگ تب محسن ابراهیم زاده

  ♪♪♫♫♪♪♯

  اونی که ئوستش داری رو دلت پا میذاره

  خیلی راحت میره و تو رو باز جا میذاره ♪♪♫♫♪♪♯

  اونی که دوست داره داره پر پر می زنه

  ♪آهنگسازی : محسن ابراهیم زاده♪

  تو اونو نمی بینی اون به تو سر می زنه

  واسه اونی بمیر که واسه تو تب می کنه

  همه روزاشو اون به یاد تو شب می کنه ♪♪♫♫♪♪♯

  واسه اونی بمیر که مرهم درد توئه

  همیشه عاشقه و دلش فقط بند توئه

  UpMusicTag دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تب

  عشق اونیه که تو خنده هاش یاد توئه

  عشق اونیه که تو غصه هات درکت کنه

  آرامش و به عشق تو ثابت کنه ♪♪♫♫♪♪♯

  نذاره بی خبر بره ترکت کنه♪

  واسه اونی بمیر که واسه تو تب می کنه♪

  همه روزاشو اون به یاد تو شب می کنه♪

  واسه اونی بمیر که مرهم درد توئه ♪♪♫♫♪♪♯

  همیشه عاشقه و دلش فقط بند توئه

  ♪♪♫♫♪♪♯

  محسن ابراهیم زاده تب

  منبع ( surce ) : دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تب

   ارسال در حدود 20 ساعت قبل  ادامه مطلب »
  دانلود آهنگ شهاب مظفری یک شب عاشقانه

  این مطلب از وب سایت و زسانه بزرگ آپ موزیک رپورتاژ گردیده است.

  دانلود آهنگ شهاب مظفری یک شب عاشقانه

  هم اکنون می توانید دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ یک شب عاشقانه با صدای شهاب مظفری به همراه تکست

  شعر و آهنگسازی : مرجان زنگنه / تنظیم کننده : هانی

  Exclusive Song: Shahab Mozaffari – “Yek Shabe Asheghane” With Text And Direct Links In UpMusic

  … جهت تکمیل آرشیو …

  gd دانلود آهنگ شهاب مظفری یک شب عاشقانه

  متن آهنگ یک شب عاشقانه شهاب مظفری

  ♪♪♫♫♪♪♯

  امشب از دست تو از خودم از همه
  از همين بار غصه که رو دوشمه

  از شب و خاطره اين همه دلهره
  ♪♪♫♫♪♪♯ از همه دنيا سيرم ♪♪♫♫♪♪♯

  ♪شعر و آهنگسازی : مرجان زنگنه♪

  ♪♪♫♫♪♪♯ اون که يه عمريه آرزوي منه ♪♪♫♫♪♪♯
  قلبمو با سکوتش داره ميشکنه

  رفتم از خاطرش پيش من نيست دلش
  من چجوري نميرم

  دست تو توي دستاي اونه♪
  يک شب عاشقونه♪

  من با اين درد سنگين رو قلبم♪
  ميرسم باز به خونه♪
  دست تو توي دستاي اونه♪
  يک شب عاشقونه

  من با اين درد سنگين رو قلبم
  ميرسم باز به خونه

  UpMusicTag دانلود آهنگ شهاب مظفری یک شب عاشقانه
  امشب از دست تو از خودم از همه
  از همين بار غصه که رو دوشمه

  از شب و خاطره اين همه دلهره
  از همه دنيا سيرم

  حال داغون من چشم گريون من
  عشقي که عمريه مونده تو خون من

  امشب از اين همه غم که رو دوش من♪
  من چجوري نميرم♪

  خونه تاريک و تنها و دلگير♪
  لحظه هاي نفسگير♪

  عاشق ساکتي که شد امشب
  از تو و زندگي سير

  دست تو توي دستاي اونه
  ♪♪♫♫♪♪♯ يک شب عاشقونه ♪♪♫♫♪♪♯

  ♪تنظیم کننده : هانی♪

  ♪♪♫♫♪♪♯ من با اين درد سنگين رو قلبم ♪♪♫♫♪♪♯
  ميرسم باز به خونه
  دست تو توي دستاي اونه
  يک شب عاشقونه

  من با اين درد سنگين رو قلبم
  ميرسم باز به خونه

  ♪♪♫♫♪♪♯

  شهاب مظفری یک شب عاشقانه

  منبع ( surce ) : دانلود آهنگ شهاب مظفری یک شب عاشقانه

   ارسال در حدود 1 روز قبل  ادامه مطلب »
  دانلود آهنگ مرتضی اشرفی با هم باشیم

  این مطلب از وب سایت و زسانه بزرگ آپ موزیک رپورتاژ گردیده است.

  دانلود آهنگ مرتضی اشرفی با هم باشیم

  امشب می توانید دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ با هم باشیم با صدای مرتضی اشرفی

  Exclusive Song: Morteza Ashrafi – “Ba Ham Bashim” With Text And Direct Links In UpMusic

  … جهت تکمیل آرشیو …

  fg دانلود آهنگ مرتضی اشرفی با هم باشیم

  متن آهنگ با هم باشیم مرتضی اشرفی

  ♪♪♫♫♪♪♯

  باریکلا به این هیکلا
  پیش ما بشین ایولا
  همه باهم ایولا
  من خوشم وقتی باتوام
  ♪♪♫♫♪♪♯ با هم میرقصیم تاصبح ♪♪♫♫♪♪♯
  بازکن ازهم ابروهاتو
  من خوشم هرجا باتو
  اون چشمای آبیه بسته ات
  صدای ریسو حالی که خسته اس
  ♪♪♫♫♪♪♯ تومیخوای که به من زل بزنی ♪♪♫♫♪♪♯
  به من گل بزنی زاویه بسته
  دیدی گفتم من بهت میگفتم که باتو هستم
  دیدی رفتی دیدم که رفتی
  وقتی که رفتی

  UpMusicTag دانلود آهنگ مرتضی اشرفی با هم باشیم
  من باتو رفتم
  تاتورو دیدم به تو میگم بیاکنارم بشین
  همه باهمن پس بیا
  بیاماهم باهم باشیم
  ♪♪♫♫♪♪♯ بیا باشیم آدم برفی ♪♪♫♫♪♪♯
  تویی که مثله آهن سختی
  شایدشمابامن قهری
  خب به هرحال توبازم رفتی
  داره میزنه بادخنکو
  دورمنوتو پربادکنکو
  بااین موزیک شادورقص کن
  ♪♪♫♫♪♪♯ ازیادبردیم راهو رسمو ♪♪♫♫♪♪♯
  تویه مهمونی اخر راهیمو
  دنیاتودست ما راحت بازی
  همه جا اره هست شیک وبیس
  میلرزه زمین توساعت خاصی

  ♪♪♫♫♪♪♯

  مرتضی اشرفی با هم باشیم

  منبع ( surce ) : دانلود آهنگ مرتضی اشرفی با هم باشیم

   ارسال در حدود 2 روز قبل  ادامه مطلب »
  خاک؛ این ذرات کوچک سرنوشت ساز

  آیا می دانستید که فرسایش خاک ( Erosion ) در ایران ۲۰ برابر متوسط جهانی است؟ در این مقاله سعی می کنیم تا با مفهوم، ماهیت و خصوصیات خاک ،…

  نوشته خاک؛ این ذرات کوچک سرنوشت ساز اولین بار در انجمن تخصصی مهندسی منطقه ادمین پدیدار شد.

   ارسال در حدود 2 روز قبل  ادامه مطلب »
  دانلود آهنگ شهاب مظفری فقط در همين حد

  این مطلب از وب سایت و زسانه بزرگ آپ موزیک رپورتاژ گردیده است.

  دانلود آهنگ شهاب مظفری فقط در همين حد

  هم اکنون می توانید دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ فقط در همين حد با صدای شهاب مظفری به همراه تکست

  شعر : مریم اسدی / آهنگسازی : بابک مافی

  Exclusive Song: Shahab Mozaffari – “Faghat Dar Hamin Had” With Text And Direct Links In UpMusic

  … جهت تکمیل آرشیو …

  er دانلود آهنگ شهاب مظفری فقط در همين حد

  متن آهنگ فقط در همين حد شهاب مظفری

  ♪♪♫♫♪♪♯

  فقـط در همـین حد بدون که بریدم
  بدون که من از تو دیگه دست کشیدم
  ♪♪♫♫♪♪♯ فقـط در همـین حد بدون که تموم شد ♪♪♫♫♪♪♯
  چقدر ساده بودم به عشقت دل سپردم
  چقدر گریه کردم چقدر غصه خوردم

  ♪شعر : مریم اسدی♪
  به چشمات قسم که تو این قصه مردم
  ♪♪♫♫♪♪♯ من از بس که پای بدیات نشستم ♪♪♫♫♪♪♯
  فقط در همیـن حد بدون که شکستم
  تو دیوونگیمو میخواستی که دیدی
  تو به آرزویی که داشتی رسیدی

  UpMusicTag دانلود آهنگ شهاب مظفری فقط در همين حد
  یه دنیا نوازش به تو هدیه کردم
  ولی حالا سرد سردم
  فقط در همیـن حد بدون که بریدم
  ♪♪♫♫♪♪♯ بدون که من از تو دیگه دست کشیدم ♪♪♫♫♪♪♯
  فقط در همین حد بدون که تموم شد
  چقدر ساده بودم به عشقت دل سپردم
  چقدر گریه کردم چقدر غصه خوردم
  به چشمات قسم که تو این قصه مردم
  ♪♪♫♫♪♪♯ من از بس که پای بدیات نشستم ♪♪♫♫♪♪♯
  فقط در همین حد بدون که شکستم

  ♪♪♫♫♪♪♯

  شهاب مظفری فقط در همين حد

  منبع ( surce ) : دانلود آهنگ شهاب مظفری فقط در همين حد

   ارسال در حدود 2 روز قبل  ادامه مطلب »